Porzellan

Zahl der Lose: 310

Jelzett kínai gömbváza, klasszikus kínai mintázattal díszítve, m: 21 cm
12317.

Rufpreis:
10 000 HUF

12318.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Julius Greiner & Sohn Bodenbach fajansz relief dísztál. Albrechtsburg. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 40 cm
12319.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

12320.

Rufpreis:
12 000 HUF

cca 1939-1949 Hummel Madonna. Faliplasztika, jelzett, minimális kopással, h: 20 cm
12321.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

12322.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Teás kanna. (Fischer?) XIX. sz., kézzel festett, jelzett, kopásokkal m: 26 cm
12323.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Teás kanna. (Fischer?) XIX. sz., kézzel festett, jelzett, kopásokkal m: 30 cm
12324.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

12 darab patikai porcelán és üveg tégely, illetve kiöntő, 1-1 lepattanással, m: 21 cm alatt
12325.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

4 db klf német fehér mázas váza. 15x21 cm
12326.

Rufpreis:
10 000 HUF

4 db Hutschenreuter fehér mázas váza. 17-23 cm
12327.

Rufpreis:
10 000 HUF

5 db klf német fehér mázas váza. 13-18 cm
12328.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF