Porzellan Zahl der Lose: 310
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3341537
12317
493
Jelzett kínai gömbváza, klasszikus kínai mintázattal díszítve, m: 21 cm
3272908
12318
493
3313433
12319
493
15000
3323877
12320
493
3349240
12321
493
13000
cca 1939-1949 Hummel Madonna. Faliplasztika, jelzett, minimális kopással, h: 20 cm 3218595
12322
493
9500
Aquincum Porcelángyár: Galambos lány. Jelzett, hibátlan, Terv: Ősz Szabó Antónia. 1970 körül, m: 24,5 cm /// Aquincum Porcelain Factory: Girl with a Dove. Marked, flawless. Design: Antónia Ősz Szabó. Around 1970, height: 24.5 cm. 3379601
12323
493
Teás kanna. (Fischer?) XIX. sz., kézzel festett, jelzett, kopásokkal m: 26 cm
3379603
12324
493
Teás kanna. (Fischer?) XIX. sz., kézzel festett, jelzett, kopásokkal m: 30 cm
3369316
12325
493
15000
12 darab patikai porcelán és üveg tégely, illetve kiöntő, 1-1 lepattanással, m: 21 cm alatt 3361205
12326
493
4 db klf német fehér mázas váza. 15x21 cm
3361198
12327
493
4 db Hutschenreuter fehér mázas váza. 17-23 cm
3361208
12328
493
5 db klf német fehér mázas váza. 13-18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF