Porzellan

Zahl der Lose: 310

Herendi Viktória mintás bonbonier, jelzett, hibátlan, d: 8 cm
12206.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi Apponyi lila mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
12207.

Rufpreis:
5 000 HUF

12209.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

12210.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi zöldvirágos gyűrűtartó tálka, jelzett, kis kopással, d: 7 cm
12211.

Rufpreis:
2 400 HUF

Herendi fűszerkínáló edény, jelzett, kopott, 5,5x5,5 cm
12212.

Rufpreis:
1 200 HUF

Herendi háncsnyomott peremű csésze, jelzett, hibátlan, d: 7,5 cm
12213.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi Tertia váza, jelzett, kis pattogzással, m: 18,5 cm
12214.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi 3 darab gyűszű, jelzett, hibátlan.
12215.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi zöld rózsa mintás 2 darab csészealj, jelzett, egyiken repedéssel, d: 15,5 cm
12217.

Rufpreis:
2 400 HUF

12218.

Rufpreis:
3 000 HUF

12219.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF