Porzellan Zahl der Lose: 310
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3383448
12206
493
Herendi Viktória mintás bonbonier, jelzett, hibátlan, d: 8 cm 3383451
12207
493
Herendi Apponyi lila mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 12 cm 3351409
12209
493
5500
3215629
12210
493
Herendi Indiai kosár lila mintás váza. Jelzett, repedéssel, m: 15 cm 3382469
12211
493
Herendi zöldvirágos gyűrűtartó tálka, jelzett, kis kopással, d: 7 cm 3384388
12212
493
Herendi fűszerkínáló edény, jelzett, kopott, 5,5x5,5 cm 3384342
12213
493
Herendi háncsnyomott peremű csésze, jelzett, hibátlan, d: 7,5 cm 3383437
12214
493
Herendi Tertia váza, jelzett, kis pattogzással, m: 18,5 cm
3383440
12215
493
Hollóházi 3 darab gyűszű, jelzett, hibátlan. 3351160
12217
493
Herendi zöld rózsa mintás 2 darab csészealj, jelzett, egyiken repedéssel, d: 15,5 cm
3327812
12218
493
Herendi lila mintás hamuzó, kézzel festett, jelzett, kopással, 13,5×9 cm
2927577
12219
493
90000
Zsolnay díszkaspó. Fekete fonton magastüzű fémhatású eozinmázas virágdíszítéssel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 21 cm, m: 20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF