Porzellan

Zahl der Lose: 310

Hollóházi modernista mokkás / kávés készlet, teljes, jelzett, kopással.
12260.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hollóházi fehér kávés készlet. Jelzett, teljes, jó állapotban, egyik darabon minimális pattogzással.
12261.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hollóházi Hortenzia mintás porcelán teás kanna. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 20 cm
12262.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett illatszeres tégely. Jelzett, kis kopással, m: 13,5 cm
12263.

Rufpreis:
5 000 HUF
15

Hollóházi 4 darabos összeállítás, közte libát lopó fiúkkal, jelzett.
12264.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi homokozó ovis kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 10 cm
12265.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi Davidoff kávés csésze, aljjal, jelzett, d: 12 cm
12267.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Hollóházi kobalt-arany bonbonniere. Aranyozott, hibátlan d: 13 cm
12268.

Rufpreis:
4 000 HUF

12269.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Hollóházi 2 darab hasas bögre, jelzett, m: 11 cm alatt
12270.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Hollóházi porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 12 cm
12271.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hollóházi Újpesti Dózsa porcelán váza. Matricás, jelzett, kis kopással, m: 31,5 cm
12272.

Rufpreis:
6 000 HUF
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF