Porzellan Zahl der Lose: 310
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3384735
12247
493
Zsolnay porcelán tálka, 2 db, részben kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 12 cm 3379448
12248
493
Zsolnay kiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 10 cm 3379625
12249
493
Zsolnay bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7x7 cm 3384923
12250
493
Zsolnay bordázott kaspó pár, jelzés nélkül, fehérmázas, d: 13 cm, m: 9 cm 3384908
12251
493
Zsolnay 3 darab paradicsomvirág váza, jelzés nélkül, fehérmázas, m: 7-11 cm 3384340
12252
493
Zsolnay orchidea mintás csészealj, jelzett, restaurált, d:15,5 cm 3362284
12253
493
Zsolnay pillangós tányér. Matricás, jelzett, kopással 24 cm
3278397
12255
493
Zsolnay piroscsíkos pecsenyés tál, jelzett, 36x26 cm
3288872
12256
493
2200
Zsolnay fehér mázas porcelán teáskanna. Jelzett, kisebb hibákkal, m: 17 cm 3340757
12257
493
Zsolnay bögre, jelzett, m:8 cm
3341583
12258
493
Zsolnay kerámia korsó. Mázas kerámia, jelzett, hajszálrepedéssel. 16 cm 3347932
12259
493
15000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF