Porzellan

Zahl der Lose: 310

Zsolnay porcelán tálka, 2 db, részben kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 12 cm
12247.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay kiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 10 cm
12248.

Rufpreis:
3 000 HUF
10

Zsolnay bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7x7 cm
12249.

Rufpreis:
3 000 HUF
13

Zsolnay bordázott kaspó pár, jelzés nélkül, fehérmázas, d: 13 cm, m: 9 cm
12250.

Rufpreis:
2 000 HUF
13

Zsolnay 3 darab paradicsomvirág váza, jelzés nélkül, fehérmázas, m: 7-11 cm
12251.

Rufpreis:
2 400 HUF

Zsolnay orchidea mintás csészealj, jelzett, restaurált, d:15,5 cm
12252.

Rufpreis:
2 000 HUF
19

Zsolnay pillangós tányér. Matricás, jelzett, kopással 24 cm
12253.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay piroscsíkos pecsenyés tál, jelzett, 36x26 cm
12255.

Rufpreis:
3 000 HUF

12256.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Zsolnay bögre, jelzett, m:8 cm
12257.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay kerámia korsó. Mázas kerámia, jelzett, hajszálrepedéssel. 16 cm
12258.

Rufpreis:
3 000 HUF

12259.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF