Porzellan

Zahl der Lose: 310

Zsolnay kisplasztika - Békakirály. Többszínű eozin mázakkal fedett öntött finomfajansz. Jelzett, minimális karcokkal, m: 8 cm
12234.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zsolnay eozin mázas Annuska tállal. Jelzett, hibátlan, 12x8 cm
12235.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zsolnay Virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m:18 cm
12236.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Zsolnay 2 darab eozin mázas falicsempe, jelzés nélkül, karcokkal, 8x8 cm, 5x5 cm
12237.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zsolnay eozin mázas kisváza, jelzett, kis kopással, m: 8,5 cm
12238.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31
16

Zsolnay kisplasztika - pécsi Zsolnay-kút. Terv.: Sinkó András. Savmaratott felületű, többféle eozin mázakkal fedett finomfajansz. Jelzett, mázhibával, m: 14 cm
12239.

Rufpreis:
5 000 HUF
16

Zsolnay búzavirág mintás váza, jelzett, hibátlan, díszdobozban, m: 16,5 cm
12240.

Rufpreis:
5 000 HUF
9

Zsolnay pillangó mintás bonbonier, jelzett, hibátlan, d: 9 cm
12241.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay Kajofi. Karl József és fia likőr és rumgyára palack, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
12242.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay eozin mázas fodros szélű váza. Jelzett, apró lepattanással. d: 14 cm
12243.

Rufpreis:
4 000 HUF

12244.

Rufpreis:
4 000 HUF

12246.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF