Porzellan Zahl der Lose: 310
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3382752
12234
493
Zsolnay kisplasztika - Békakirály. Többszínű eozin mázakkal fedett öntött finomfajansz. Jelzett, minimális karcokkal, m: 8 cm 3382756
12235
493
Zsolnay eozin mázas Annuska tállal. Jelzett, hibátlan, 12x8 cm 3310486
12236
493
Zsolnay Virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m:18 cm
3382775
12237
493
Zsolnay 2 darab eozin mázas falicsempe, jelzés nélkül, karcokkal, 8x8 cm, 5x5 cm 3382748
12238
493
6500
Zsolnay eozin mázas kisváza, jelzett, kis kopással, m: 8,5 cm 3382760
12239
493
Zsolnay kisplasztika - pécsi Zsolnay-kút. Terv.: Sinkó András. Savmaratott felületű, többféle eozin mázakkal fedett finomfajansz. Jelzett, mázhibával, m: 14 cm 3384096
12240
493
Zsolnay búzavirág mintás váza, jelzett, hibátlan, díszdobozban, m: 16,5 cm 3383877
12241
493
Zsolnay pillangó mintás bonbonier, jelzett, hibátlan, d: 9 cm 3384218
12242
493
Zsolnay Kajofi. Karl József és fia likőr és rumgyára palack, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm 3381247
12243
493
Zsolnay eozin mázas fodros szélű váza. Jelzett, apró lepattanással. d: 14 cm 3369870
12244
493
3255106
12246
493
Zsolnay labdázó kislány. Jelzett, minimális kopással m: 14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF