Porzellan Zahl der Lose: 310
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3315791
12291
493
24000
cca 1920, Royal Doulton Kingsware háromrészes szervírozó szett, a Hamelni patkányfogó alakjával díszítve, ezüst (Ag) peremezéssel, pótol fedővel, kanna csőrén lepattanással. Jelzett, peremezés jelzett, m: 15 cm alatt. /// Circa 1920, Royal Doulton Kingsware Three-Piece Serving Set, decorated with the Hamelin Piper figure, with silver (Ag) rim. Replacement lid, minor chipping at the spout of the jug. Marked, rim marking present. Height: under 15 cm
3342136
12292
493
50000
3385815
12293
493
38000
Kínai mintás Viktória porcelán mokkás és süteményes készlet. 6+6 személyes. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 3306796
12294
493
1864-1889 M.S. Kuznetsov szószos edény, festett virágmintával, jelzett, kopással, 26x13 cm
3273428
12295
493
Goebel cicás porcelán falióra. Festett, jelzett, hibátlan 21x26 cm
3361674
12296
493
Rosenthal mokkás készlet 14 db csésze, 10 db alj, 6 db tányér, 2 süteményes, 10 kompótos tál, 6 kis tálka, cukortartó, tejszínes, kis váza. Fehér mázas, jelzett, egy két darabon kis hiba.
2840712
12297
493
22000
Angol fajansz étkészlet, jelzett, mázrepedésekkel.
3278126
12298
493
3147821
12299
493
3258840
12301
493
Bill Bell macskás ünnepi dísztál sorozat 4 darabos limitált szériás porcelán dísztányér. Eredeti dobozában d: 22 cm Macskás, humoros, matricás,jelzett, sorszámozottak, hibátlanok
3176976
12302
493
3278233
12303
493
19000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF