Porzellan Zahl der Lose: 310
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3325709
12220
493
50000
Zsolnay sólyom. Terv.: Nádor Judit. Eozin mázakkal fedett öntött finomfajansz. Jelzett, körmén kis mázhibával, m: 16,5 cm
3385813
12221
493
40000
Zsolnay robot bagoly, eozin mázas, jelzett (tervező: Nádor Judit), mázrapedésekkel, egy kis karccal, m:16 cm
3365189
12222
493
19000
Zsolnay modernista váza. Terv.: Török János. cca 1962, lepattanással, jelzett, m: 28,5 cm 3352319
12223
493
40000
Zsolnay Pompadour mintás mokkás készlet, jelzett, teljes, hibátlan. 1. oszt, egy másodosztályú darabbal.
3386050
12224
493
34000
Zsolnay pillangó mintás süteményes készlet. Hat személyes. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 3215229
12227
493
24000
3383781
12228
493
30000
Zsolnay lakodalmas fazék. cca 1890, jelzett, kis restaurálással, m: 41 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
3382768
12229
493
30000
Zsolnay eozin mázas akt kagylóval, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm 3380070
12230
493
28000
Zsolnay hiányos étkészlet. Leveses tál, sültes tálak, sótartó. + 6 + 3 db tányér. Matricás, jelzett, kis kopással, egy tányéron lepattanással.
3382763
12231
493
Zsolnay eozin mintás kagyló alakú kínáló, jelzett, hibátlan, 18x18 cm 3385814
12232
493
Zsolnay eozin mázas, kínáló tál plasztikus tóparti jelenettel, jelzett, hibátlan 12x9x8 cm 3382744
12233
493
Zsolnay kisplasztika - Tyúkot etető kislány. Terv.: Sinkó András. Eozin mázakkal bevont finomfajansz. Jelzett, m: 11,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF