Porzellan

Zahl der Lose: 310

Zsolnay sólyom. Terv.: Nádor Judit. Eozin mázakkal fedett öntött finomfajansz. Jelzett, körmén kis mázhibával, m: 16,5 cm
12220.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Zsolnay robot bagoly, eozin mázas, jelzett (tervező: Nádor Judit), mázrapedésekkel, egy kis karccal, m:16 cm
12221.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Zsolnay modernista váza. Terv.: Török János. cca 1962, lepattanással, jelzett, m: 28,5 cm
12222.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Zsolnay Pompadour mintás mokkás készlet, jelzett, teljes, hibátlan. 1. oszt, egy másodosztályú darabbal.
12223.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Zsolnay pillangó mintás süteményes készlet. Hat személyes. Kézzel festett, jelzett, hibátlan
12224.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

12227.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Zsolnay lakodalmas fazék. cca 1890, jelzett, kis restaurálással, m: 41 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
12228.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Zsolnay eozin mázas akt kagylóval, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
12229.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Zsolnay hiányos étkészlet. Leveses tál, sültes tálak, sótartó. + 6 + 3 db tányér. Matricás, jelzett, kis kopással, egy tányéron lepattanással.
12230.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Zsolnay eozin mintás kagyló alakú kínáló, jelzett, hibátlan, 18x18 cm
12231.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
11

Zsolnay eozin mázas, kínáló tál plasztikus tóparti jelenettel, jelzett, hibátlan 12x9x8 cm
12232.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Zsolnay kisplasztika - Tyúkot etető kislány. Terv.: Sinkó András. Eozin mázakkal bevont finomfajansz. Jelzett, m: 11,5 cm
12233.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF