Porzellan

Zahl der Lose: 310

Német porcelán hölgy figura, részben mázas, kézzel festett, jelzett, m: 22 cm
12505.

Rufpreis:
2 000 HUF

Török basa és kislány téli ruhában figurák, m: 18 cm alatt
12506.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bavaria aranymintás egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
12508.

Rufpreis:
3 000 HUF

6 darab porcelán tárgy, közte Herendi Tertia, Hollóházi csibe, Herendi nyúlpár, stb.
12509.

Rufpreis:
3 000 HUF

Keszthelyi emlék ékszeres tálka, jelzett, kis kopással, 12x9 cm
12510.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1910 Wilhelmsburg kakasmintás falitál, jelzett, kopással, d: 21 cm
12511.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1910 Wilhelmsburg kakasmintás falitál, jelzett, kopással, d: 23,5 cm
12512.

Rufpreis:
2 400 HUF

Antik kakasmintás falitál, jelzett, kopással, d: 21 cm
12513.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1910 Wilhelmsburg kakasmintás falitál, jelzett, kopással, d: 23 cm
12514.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1920 Bayerische Ostmark egyszemélyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér, jelzett, kis kopással, d: 19,5 cm
12515.

Rufpreis:
3 000 HUF

Aquincum fésülködő akt, jelzett, m: 22 cm
12516.

Rufpreis:
2 000 HUF

Porcelán rénszarvas figura, jelzés nélkül, 17x15 cm
12517.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF