Porzellan Zahl der Lose: 310
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3382099
12505
493
Német porcelán hölgy figura, részben mázas, kézzel festett, jelzett, m: 22 cm 3382093
12506
493
Török basa és kislány téli ruhában figurák, m: 18 cm alatt 3382174
12508
493
Bavaria aranymintás egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
3382109
12509
493
6 darab porcelán tárgy, közte Herendi Tertia, Hollóházi csibe, Herendi nyúlpár, stb. 3382103
12510
493
Keszthelyi emlék ékszeres tálka, jelzett, kis kopással, 12x9 cm 3382043
12511
493
cca 1910 Wilhelmsburg kakasmintás falitál, jelzett, kopással, d: 21 cm 3382044
12512
493
cca 1910 Wilhelmsburg kakasmintás falitál, jelzett, kopással, d: 23,5 cm 3382046
12513
493
Antik kakasmintás falitál, jelzett, kopással, d: 21 cm 3382048
12514
493
cca 1910 Wilhelmsburg kakasmintás falitál, jelzett, kopással, d: 23 cm 3384852
12515
493
cca 1920 Bayerische Ostmark egyszemélyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér, jelzett, kis kopással, d: 19,5 cm
3384371
12516
493
Aquincum fésülködő akt, jelzett, m: 22 cm 3381964
12517
493
Porcelán rénszarvas figura, jelzés nélkül, 17x15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF