Falk Géza: Beethoven összes szimfóniái. Beethoven élete, emberi és művészi problémái, összes szimfóniáinak elemzése és ismertetése. Bp., 1943., Szöllősy. Bánó Endre rajzaival. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos kiadói papír védőborítóban, laza fűzéssel.
Dávid Gyula-Veress Zoltán (szerk.): Kő, bronz, buldózer. Láthatatlan és újra látható emlékműveink. 15/900. számozott példány. 2004, EKE. Könyvárusi forgalomba nem került. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Oláh István, ifj.: Lélektükrében az életarca. (Dedikált!) Orosháza, 1936, Demartsik Ferenc-ny., 138+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült, foltos borítóval. A szerző által dedikált példány.
Baksafalvi Soós László: Szkíta golgota. A szerző, Baksafalvi Soós László (1952-) író, orvos által DEDIKÁLT példány. Bp., 2005, Szerzői. Kiadói papírkötés.