Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 426

Oberten János: Rókaszelídítés. Temesvár, 1984, Facla. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
20950.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szamosi János: Az austriai egyetemek haladása tíz év alatt. (1868-1877) és egy pillantás a magyar egyetemekre. A szerző, Szamosi János (1840-1909) bölcseleti doktor, egyetemi tanár, által Réthy Mór (1846-1925) matematikus, fizikus részére DEDIKÁLT példány. Kolozsvár, 1879, Stein János, 31 p. Különlenyomat. Kiadói papírkötés. Felvágatlan példány!
20951.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Z. Molnár László - Molnár Jenő: Tűz a kaszinóban. A szerelem és szerencse játéka 3 felvonásban. 1943, a szerzők kiadása, kopott papírkötés, felvágatlan lapokkal, foltos borító.
20952.

Rufpreis:
1 400 HUF

20953.

Rufpreis:
1 600 HUF

20954.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Fehér útakon. Nagy László versei. Kolozsvár, 1913. Szent Bonaventura könyvnyomda nyomása. Kiadói papírkötésben, bélyegzővel és tulajdonosi névbejegyzéssel.
20955.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vizi Sándor: Versek. Orosháza, 1930. Demartsik Ferenc könyvnyomdája. Kiadói, sérült papírkötésben.
20956.

Rufpreis:
3 000 HUF

Verasztó Antal: Krétarajzok. Versek. Budapest, 1993., Tevan Kiadó. DEDIKÁLT példány. Kiadói, enyhén szétvált papírkötésben, de jó állapotban.
20957.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bársony István: A rab király szabadon. Bp., 1902, Magyar Hírlap. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
20958.

Rufpreis:
1 400 HUF

Móra Ferenc: Ének a búzamezőkről I. Bp., 1937, Révai. Kiadói félvászon kötés, laza gerinc, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
20959.

Rufpreis:
1 600 HUF

Maximilian Eyth: Küzdelem a piramisért. Technikai regény. Az ifjuság számára átdolgozta (ford.): Pogány Kázmér. Bp., 1922, Szent István-Társulat, 357+(3) p. A borító Jaschik Álmos munkája. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
20960.

Rufpreis:
1 400 HUF

Lakatos-Jenei: Bártfay László naplójából I. 1838-1841. Irodalmi Múzeum IV. Bp., 1969. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20961.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF