Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 426

21252.

Rufpreis:
1 600 HUF

21253.

Rufpreis:
4 000 HUF

Madách Imre: Az ember tragédiája. Bp., 1960, Magyar Helikon. Zichy Mihály egészoldalas, fekete-fehér rajzaival illusztrált. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, foltos borítóval.
21254.

Rufpreis:
1 200 HUF

21255.

Rufpreis:
1 400 HUF

M. Tullii Ciceronis Epistolarum ad diverso (familiares vulgo vocant) Libri XVI. Christophorus Cellarius recensivit... Libri XVI. Lipsiae, 1749. Io. Frid. Gleditschii. 10 sztl lev. 855p. (52). Korabeli, kissé sérült bordázott egészbőr kötésben.
21256.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

[Az első akadémiai német magyar szótár] Magyar és német zsebszótár 1-2. rész (Teljes). Közre bocsátá a' Magyar Tudós Társaság. Antal Mihály ügyelése alatt. Szerk.: Vörösmarty Mihály, és Schedel [Toldy]Ferenc. Az előszó Vörösmarty Mihály, és Schedel [Toldy] Ferenc Budán, 1835-1838., Magyar Kir. Egyetem-ny., VIII, 790p. 1sztl lev. ; 1 sztl. lev. + IV+846 p. + 1 sztl. lev. Korabeli gerinc vignettás egészvászon kötésben, jó állapotban, tulajdonosi bejegyzéssel. Ritka!
21257.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF