https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 426

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Shakespeare válogatott drámái. Mészöly Dezső fordításába. Bp., 1998, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
21240.

Shakespeare válogatott drámái. Mészöly Dezső fordításába. Bp., 1998, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tandori Dezső: A feltételes megálló. Bp., 2009, Scolar, kiadói kartonált papírkötés, enyhén sérült papír védőborítóval.
1
21241.

Tandori Dezső: A feltételes megálló. Bp., 2009, Scolar, kiadói kartonált papírkötés, enyhén sérült papír védőborítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A magyar filantrópia könyve. Szerk.: Béry László. Vass József előszavával. Bp., 1929, Légrády-ny., 405+(3) p. Egyetlen kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopottas borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.
1
21242.

A magyar filantrópia könyve. Szerk.: Béry László. Vass József előszavával. Bp., 1929, Légrády-ny., 405+(3) p. Egyetlen kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopottas borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes könyv és papírrégiség tétel, 12 db. Nagyrészt könyvek. Bihari Péter: Tiszta gondolkodástan vagy logika, Csiky Lajos: Hit, remény és szeretet könyve, Murai Henrik: Tíz tizedesjegyre számított kamatos-kamat-, betét-, járadék- és törlesztési táblák, Gerő László: Eger, Marshall Tbngy: Így győztünk..., Csernik Alajos: Anyagrendszer erők nélkül, Móra Ferenc: Nádihegedű, ...stb. De közte 2 térkép, 1 jegyzetfüzet.
1
21243.

Vegyes könyv és papírrégiség tétel, 12 db. Nagyrészt könyvek. Bihari Péter: Tiszta gondolkodástan vagy logika, Csiky Lajos: Hit, remény és szeretet könyve, Murai Henrik: Tíz tizedesjegyre számított kamatos-kamat-, betét-, járadék- és törlesztési táblák, Gerő László: Eger, Marshall Tbngy: Így győztünk..., Csernik Alajos: Anyagrendszer erők nélkül, Móra Ferenc: Nádihegedű, ...stb. De közte 2 térkép, 1 jegyzetfüzet.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Tandori Dezső: A feltételes megálló. Bp., 2009, Scolar, kiadói kartonált papírkötés papír védőborítóval.
1
21244.

Tandori Dezső: A feltételes megálló. Bp., 2009, Scolar, kiadói kartonált papírkötés papír védőborítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bánffy Miklós: Megszámláltattál I-II. köt. + Reggeltől estig. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás XI. Kolozsvár, én., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés, változó állapotban, közte kopott borítóval is.
1
21245.

Bánffy Miklós: Megszámláltattál I-II. köt. + Reggeltől estig. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás XI. Kolozsvár, én., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés, változó állapotban, közte kopott borítóval is.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Révész Béla: Ady trilógiája. A három könyv egy kötetben. Számos illusztrációval, fényképekkel és kézirat facsimilékkel. Bp., 1935, Nova, 1 t. (címkép, Ady portréja, Székely Aladár felvétele) + 365+(3) p.+ 7 (fekete-fehér képek) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, egy tábla hiányzik, néhány lapon bejelöléssel.
1
21246.

Révész Béla: Ady trilógiája. A három könyv egy kötetben. Számos illusztrációval, fényképekkel és kézirat facsimilékkel. Bp., 1935, Nova, 1 t. (címkép, Ady portréja, Székely Aladár felvétele) + 365+(3) p.+ 7 (fekete-fehér képek) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, egy tábla hiányzik, néhány lapon bejelöléssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
[Dante Alighieri (1265-1321)] Dante Komédiája I. rész: A pokol. Ford.: Babits Mihály. Bp., 1913., Révai,(Pallas-ny.),4+330+2 p.+ XII t. Tizenkét régi kép hasonmásával, Zádor István könyvdíszével. Babits Mihály nyomtatott soraival. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett felső lapélekkel, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
1
21247.

[Dante Alighieri (1265-1321)] Dante Komédiája I. rész: A pokol. Ford.: Babits Mihály. Bp., 1913., Révai,(Pallas-ny.),4+330+2 p.+ XII t. Tizenkét régi kép hasonmásával, Zádor István könyvdíszével. Babits Mihály nyomtatott soraival. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett felső lapélekkel, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Baksay Sándor: Gyalog-ösvény I-III. köt. Elbeszélések.   I. köt.: Pusztai találkozás. Elbeszélések., II. köt.: Nagymama karácsonyja. A csudálatos történet. Nagymama meséje., III. köt.: Jobb kezem. Ispéró. Patak banya.   Szépirodalmi Könyvtár. Bp., 1895., Kisfaludy-Társaság, (Franklin-ny.), 243 p.; 208 p.; 270 p. 2. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítókkal, az első kötet hátsó szennylapján hiánnyal, "Kardos János ügyvéd" névbélyegzésével.   Kardos János (1894-1959) ügyvéd. A második világháború után - amíg tehette - több kiemelt koncepciós perben is közreműködött védőként. (Szomathelyi Ferenc, Dálnoki Veress Lajos, András Sándor, Esterházy Pál herceg, Ordass Lajos, Rácz Sándor, Tóth Ilona ..stb.)
1
21248.

Baksay Sándor: Gyalog-ösvény I-III. köt. Elbeszélések. I. köt.: Pusztai találkozás. Elbeszélések., II. köt.: Nagymama karácsonyja. A csudálatos történet. Nagymama meséje., III. köt.: Jobb kezem. Ispéró. Patak banya. Szépirodalmi Könyvtár. Bp., 1895., Kisfaludy-Társaság, (Franklin-ny.), 243 p.; 208 p.; 270 p. 2. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítókkal, az első kötet hátsó szennylapján hiánnyal, "Kardos János ügyvéd" névbélyegzésével. Kardos János (1894-1959) ügyvéd. A második világháború után - amíg tehette - több kiemelt koncepciós perben is közreműködött védőként. (Szomathelyi Ferenc, Dálnoki Veress Lajos, András Sándor, Esterházy Pál herceg, Ordass Lajos, Rácz Sándor, Tóth Ilona ..stb.)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Bartis Ferenc 4 műve: Akarjatok szabadon élni, Mikor kezdődött a holnap?, Fohászok és szitkok Föltámadás előtt vagy a költészet megkísértése, Ellopták a világ lelkét avagy pokoljárás a mennyországban. Mind a szerző, Bartis Ferenc (1936-2006) író, költő által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1996-1999, Összmagyar Testület - A CÉH. Kiadói papírkötés.
1
21249.

Bartis Ferenc 4 műve: Akarjatok szabadon élni, Mikor kezdődött a holnap?, Fohászok és szitkok Föltámadás előtt vagy a költészet megkísértése, Ellopták a világ lelkét avagy pokoljárás a mennyországban. Mind a szerző, Bartis Ferenc (1936-2006) író, költő által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1996-1999, Összmagyar Testület - A CÉH. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bárány Tamás 3 műve: Rákóczi zászlai, Lázadók, Kis magyar irodalomtöri. A szerző, Bárány Tamás (1922-2004) író, költő által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 1998-2003, Hét Krajcár - Összmagyar Testület. Kiadói papírkötések.
1
21250.

Bárány Tamás 3 műve: Rákóczi zászlai, Lázadók, Kis magyar irodalomtöri. A szerző, Bárány Tamás (1922-2004) író, költő által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 1998-2003, Hét Krajcár - Összmagyar Testület. Kiadói papírkötések.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nyirő József 3 kötete: Isten igájában. Bp., 1942. Révai. Sérült, kopott kiadói félhalina-kötésben. + Jézusfaragó ember. Bp., 1943. Révai. Kiadói félvászon-kötésben. + Mádéfalvi veszedelem. Bp., 1943. Révai. Kiadói félvászon-kötésben.
1
21251.

Nyirő József 3 kötete: Isten igájában. Bp., 1942. Révai. Sérült, kopott kiadói félhalina-kötésben. + Jézusfaragó ember. Bp., 1943. Révai. Kiadói félvászon-kötésben. + Mádéfalvi veszedelem. Bp., 1943. Révai. Kiadói félvászon-kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
3
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse