Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 426

21168.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

21169.

Rufpreis:
1 600 HUF

21170.

Rufpreis:
1 400 HUF

21171.

Rufpreis:
1 800 HUF

21172.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Tomcsányi Lajos: A tánc. Erkölcstani értekezés. Bp., 1914, Apostol-ny., 31+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval, néhány tollas bejegyzéssel, ceruzás aláhúzásokkal.
21173.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

21174.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vörösváry László: Forgácsok. (Dedikált!) Bp., 1975, szerzői kiadás. Kiadói aranyozott műbőr-kötés. Megjelent 500 példányban. A szerző, Vörösváry László (1908-1990) könyvkiadó által dedikált példány.
21175.

Rufpreis:
1 800 HUF

21176.

Rufpreis:
1 800 HUF

21177.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szenes Erzsi: Fehér kendő. Versek. Bp., Genius. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
21178.

Rufpreis:
2 400 HUF

21179.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF