https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 426

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Fekete István: Téli berek. Reich Károly rajzaival. + Csend. 21 nap. Kisregények és elbeszélések. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1969, Móra. 4. és 3. kiadások. Kiadói fél- és egészvászon-kötések, kiadói papír védőborítókban.
1
21192.

Fekete István: Téli berek. Reich Károly rajzaival. + Csend. 21 nap. Kisregények és elbeszélések. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1969, Móra. 4. és 3. kiadások. Kiadói fél- és egészvászon-kötések, kiadói papír védőborítókban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Aletta Vid: E mái nap szül.Bp., 2003, Magvető, kartonált papírkötés, papír védőborítóval.
1
21193.

Aletta Vid: E mái nap szül.Bp., 2003, Magvető, kartonált papírkötés, papír védőborítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Borbély András: Szél. Bp., 2014, FISZ, kissé kopott papírkötés.
1
21194.

Borbély András: Szél. Bp., 2014, FISZ, kissé kopott papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Der Backfisch. Kulturbilder aus dem Simplicissimus Bd. 7. München, [1908], Albert Langen. Egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, egy hiányzó lappal.
1
21195.

Der Backfisch. Kulturbilder aus dem Simplicissimus Bd. 7. München, [1908], Albert Langen. Egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, egy hiányzó lappal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Playboy nagyinterjúk. A magyar Playboy 30 legizgalmasabb nagyinterjúja. Szerk.: Radnai Péter, Bus István. Bp., 2006, MAP Magazine. Kiadói papírkötés, a borítón némi kopással.
1
21196.

Playboy nagyinterjúk. A magyar Playboy 30 legizgalmasabb nagyinterjúja. Szerk.: Radnai Péter, Bus István. Bp., 2006, MAP Magazine. Kiadói papírkötés, a borítón némi kopással.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Circulaire concernant L'Établissement simplifié des plans d'aménagement. Publiée Par le Ministre Royal Hongrois De L'Agriculture. A magyar királyi földmivelésügyi minister kiadványai. Bp., 1903. Pallas. Francia nyelvű kiadvány, jelölésekkel. Kiadói tűzött papírkötés, intézményi bélyegzővel.
1
21197.

Circulaire concernant L'Établissement simplifié des plans d'aménagement. Publiée Par le Ministre Royal Hongrois De L'Agriculture. A magyar királyi földmivelésügyi minister kiadványai. Bp., 1903. Pallas. Francia nyelvű kiadvány, jelölésekkel. Kiadói tűzött papírkötés, intézményi bélyegzővel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lányi András: Egy örömóda titkos záradéka. Bp., 1990, "Egészség" Alkoholmentes Rehabilitációs Egyesület. Lányi András (1948?) író, filozófus, filmrendező, a Szabad Kezdeményezések Hálózata (az SZDSZ elődje), a Védegylet egyik alapítója által Szabó György műkritikusnak, művészeti írónak DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés
1
21198.

Lányi András: Egy örömóda titkos záradéka. Bp., 1990, "Egészség" Alkoholmentes Rehabilitációs Egyesület. Lányi András (1948?) író, filozófus, filmrendező, a Szabad Kezdeményezések Hálózata (az SZDSZ elődje), a Védegylet egyik alapítója által Szabó György műkritikusnak, művészeti írónak DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hock János: Rákócziné. Történeti elbeszélés. Bp., 1907, Athenaeum. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült vászonnal.
1
21199.

Hock János: Rákócziné. Történeti elbeszélés. Bp., 1907, Athenaeum. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült vászonnal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hász Erzsébet: Kiűzetés. A szerző, Hász Erzsébet (1955- ) író által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2002., Ister. Kiadói papírkötés.
1
21200.

Hász Erzsébet: Kiűzetés. A szerző, Hász Erzsébet (1955- ) író által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2002., Ister. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Paál Jób: Riportok. DEDIKÁLT! [Bp.], 1943, Szerzői, (Nagyvárad, Grafika-ny.) 3. kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, hiányzó borítékkal, foltos.
1
21201.

Paál Jób: Riportok. DEDIKÁLT! [Bp.], 1943, Szerzői, (Nagyvárad, Grafika-ny.) 3. kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, hiányzó borítékkal, foltos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Május Elseje Társaság. Társaságunk a korabeli sajtó tükrében. Összeáll.: Aggod József, Tóth Miklós. Bp.,én., Május Elseje Társaság. Kiadói papírkötés
1
21202.

Május Elseje Társaság. Társaságunk a korabeli sajtó tükrében. Összeáll.: Aggod József, Tóth Miklós. Bp.,én., Május Elseje Társaság. Kiadói papírkötés

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Vásárhelyi Vera: Skorpió hava. A szerző, Vásárhelyi Vera (Kállay Kristófné, 1920-2000) író, újságíró által DEDIKÁLT! Róma, 1988, K.n. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
1
21203.

Vásárhelyi Vera: Skorpió hava. A szerző, Vásárhelyi Vera (Kállay Kristófné, 1920-2000) író, újságíró által DEDIKÁLT! Róma, 1988, K.n. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
5
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse