Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 426

Marquis de Sade (De Sade márki): Szodoma százhúsz napja. Bp., 2001, Athenaeum 2000 Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
21119.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kazuo Ishiguro 2 db könyve: Ne engedj el... Bp., 2011. Cartaphilus Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben. + Ne engedj el... Bp., 2017. Európa Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban.
21120.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tutinka Zoltán: Napi ige: Bort! Búzát! Békességet! Bp., 2020.,Tuti-Consulting Bt. Kiadói kartonált papírkötés.
21121.

Rufpreis:
2 400 HUF

Darvas Iván: Lábjegyzetek. Bp., 2001, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21122.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Olcsó Könyvtár, Magyar Könyvtár és Világosság Könyvtár sorozatok össz. 19 db füzete: Földi Mihály: Rabok.; Molnár Antal: Beethoven.; Lagerlöf, Selma: Helga.; stb. Kiadói papírkötés, változó, többnyire sérült állapotban.
21123.

Rufpreis:
2 000 HUF

Englisch, Paul: Sittengeschichte des Orients. Berlin-Wien, 1932, Kiepenheuer - Phaidon, 391+(1) p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, koszos borítóval.
21124.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes életrajzi könyv, 4 db:   Csongor Győző: Hulló levél, sárga levél. Szeged, 1997, Dankó Pista Emlékéért Alapítvány. Kiadói papírkötés.;   Lengyel Dénes: Irodalmi kirándulások. Bp., 1977, Tankönyvkiadó. 2. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval.   "Én a komédiát lejátsztam, milattattam, de nem mulattam." [Bp.], 1981, Magyar Színházi Intézet. Kiadói papírkötés.  Lengyel Lajos. Könyvtervező, fotográfus, oktató és humanista. hn., 1995, Nyomdász Kiadó. Kiadói papírkötés.
21125.

Rufpreis:
2 000 HUF

21126.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nyírő József munkái sorozat 3 kötete: Havasok könyve, Az én népem, Isten igájában. Bp., (cca 1930-1940), Révai. Kiadói halina-kötésben, jó állapotban
21127.

Rufpreis:
2 400 HUF

Sík Sándor összes versei 1910-1940. Bp., 1910, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, címlap gerincnél szakadt, borító sérült, kopottas állapotban.
21128.

Rufpreis:
1 000 HUF

Veress Ferenc: A rászedett ember. DEDIKÁLT! hn., 1974, Hajdúsági Múzeum, (Eger, Heves M. -ny.) Kiadói műbőr-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
21129.

Rufpreis:
1 800 HUF

Nagy Pál szerk.: Hargitán innen - Hargitán túl. Székely népi humor. 2006, Palatinus, kartonált papírkötés.
21130.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF