Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 426
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3246052
21119
480
Marquis de Sade (De Sade márki): Szodoma százhúsz napja. Bp., 2001, Athenaeum 2000 Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
3228713
21120
480
Kazuo Ishiguro 2 db könyve: Ne engedj el... Bp., 2011. Cartaphilus Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben. + Ne engedj el... Bp., 2017. Európa Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban.
3280202
21121
480
Tutinka Zoltán: Napi ige: Bort! Búzát! Békességet! Bp., 2020.,Tuti-Consulting Bt. Kiadói kartonált papírkötés.
3278104
21122
480
2200
Darvas Iván: Lábjegyzetek. Bp., 2001, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 3276343
21123
480
Olcsó Könyvtár, Magyar Könyvtár és Világosság Könyvtár sorozatok össz. 19 db füzete: Földi Mihály: Rabok.; Molnár Antal: Beethoven.; Lagerlöf, Selma: Helga.; stb. Kiadói papírkötés, változó, többnyire sérült állapotban.
3280080
21124
480
Englisch, Paul: Sittengeschichte des Orients. Berlin-Wien, 1932, Kiepenheuer - Phaidon, 391+(1) p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, koszos borítóval. 3256129
21125
480
Vegyes életrajzi könyv, 4 db: Csongor Győző: Hulló levél, sárga levél. Szeged, 1997, Dankó Pista Emlékéért Alapítvány. Kiadói papírkötés.; Lengyel Dénes: Irodalmi kirándulások. Bp., 1977, Tankönyvkiadó. 2. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval. "Én a komédiát lejátsztam, milattattam, de nem mulattam." [Bp.], 1981, Magyar Színházi Intézet. Kiadói papírkötés. Lengyel Lajos. Könyvtervező, fotográfus, oktató és humanista. hn., 1995, Nyomdász Kiadó. Kiadói papírkötés.
3277586
21126
480
3281373
21127
480
Nyírő József munkái sorozat 3 kötete: Havasok könyve, Az én népem, Isten igájában. Bp., (cca 1930-1940), Révai. Kiadói halina-kötésben, jó állapotban 3275581
21128
480
Sík Sándor összes versei 1910-1940. Bp., 1910, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, címlap gerincnél szakadt, borító sérült, kopottas állapotban.
3099129
21129
480
Veress Ferenc: A rászedett ember. DEDIKÁLT! hn., 1974, Hajdúsági Múzeum, (Eger, Heves M. -ny.) Kiadói műbőr-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
3146340
21130
480
Nagy Pál szerk.: Hargitán innen - Hargitán túl. Székely népi humor. 2006, Palatinus, kartonált papírkötés. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF