Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 426

Shakespeare-kolligátum, 3 kötet (egybekötve): Shakspere minden munkái XVII., XVIII., XIX. köt. Pest/Bp., 1867-1878, Ráth Mór. Félvászon-kötésben, kissé kopott, sérült borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, az első lapon bejegyzésekkel.
21144.

Rufpreis:
1 400 HUF

Halhatatlan Könyvek 3 kötete: Ilja Ehrenburg: Jeanne szerelme I-II., Abel Hermant: Egy dédanya vallomásai.
21145.

Rufpreis:
1 000 HUF

[Shakespeare, William]: Romeo és Julia. Ford.: Szász Károly. Bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta: Csiky Gergely. Shakspere színművei közel 600 illustrátióval III. Bp., é.n., Ráth Mór, VIII+44 p.+ 8 t. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói papírborítóban, fűzés nélkül, sérült, széteső állapotban.
21146.

Rufpreis:
1 800 HUF

Katona József: Bánk bán. Kádár György illusztrációival. Bp., 1959, Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, foltos, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban, kissé foltos borítóval.
21147.

Rufpreis:
1 600 HUF

Erdős Renée 4 darab kötete: Nyírfaerdő, Aranyveder, Santerra Bíboros 1-2., egészvászon kötés, kissé sérült könyvtest.
21148.

Rufpreis:
1 200 HUF

Arany János összes munkái. VII. kötet: Aristophanes vígjátékai. Ford.: Arany János. 1. köt. Bp., 1885, Ráth Mór, XXIX+(3)+591 p. Korabeli bordázott gerincű félbőr kötés, aranyozott lapélekkel, a borítón és a gerincen kis kopással
21149.

Rufpreis:
1 800 HUF

Világhíres magyarok. Szerk.: Gazda István, Gervai András. Bp., 2004, Kossuth. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21150.

Rufpreis:
1 600 HUF

Takáts Sándor: Régi idők, régi emberek.1-2. Bp.,[1930], Athenaeum. Második kiadás. Kiadói egészvászon sorozatkötés, első borítón kis folttal
21151.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vörösmarty Album. A költő életrajza és válogatott versei. Számos képpel és eredeti szövegillusztrációval. Szerk.: Salusinszky Imre. Bp.,1909, Wodianer F. és Fiai. Lapok tetején szecessziós könyvillusztrációkkal. Nemes Mihály, Belloni László, és Homicsko A. egészoldalas illusztrációival. Kiadói aranyozott, dombornyomott díszítésű egészvászon-kötés. Laphiánnyal, sérült könyvtest, kijáró lapok, sérült borító.
21152.

Rufpreis:
1 000 HUF

Losonci Miklós: Mátyás, a nagy király. Dráma. A szerző, Losonci Miklós (1929-2010) művészettörténész által DEDIKÁLT példány! Szentendre, 2008, k.n.. 40 p. Kiadói papírkötés.
21153.

Rufpreis:
1 200 HUF

Krúdy Gyula. Az útitárs. N. N. Helikon Kiskönyvtár. Bp.,1966, Magyar Helikon, Kiadói egészbőr kötés, kiadói tokban. Számozott (254./1300) példány.
21154.

Rufpreis:
1 600 HUF

Makszim Gorkij: Makar Csudra és más elbeszélések. Ford.: Ambrozovics Dezső, Görög Imréné, Makai Imre. Varsányi Pál fametszeteivel. Új Elzevir Könyvtár. Bp., 1958, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötés, kiadói tokban, jó állapotban. Számozott (198./600) példány.
21155.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF