https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 426
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3257938
21156
480
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Garbai Imre: Tilinkó a szélben. Versek. Rádfalva, 1931. [A szerző kiadása] (Cserni-nyomda, Siklós). 64 p. Egyetlen kiadás. Garbai Imre (sz. 1898) felső-baranyai református lelkész verseskötete természeti, szerelmi és istenes témákat váltogat. Az első borítón régi tulajdonosi bejegyzés. Fűzve, keretdíszes, enyhén foltos kiadói borítóban. Jó példány. Ritka.
Das Lot is nicht erreichbar
3262082
21157
480
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Fehér Gábor: Túl napnyugat - innen kelet. Pápa, 1943., Exodus. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány.
Das Lot is nicht erreichbar
3262071
21158
480
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Karácsony Sándor 2 műve: Ki-ki világítson a maga helyén. Karácsony Kiskoszmályon. Bp., 1938-1939, Exodus. Kiadói papírkötések. 3250998
21159
480
0
500
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tallér Mária: Gyakran használt igék és igekötőik kezdetben volt az ige, aztán jöttek az igekötők. Bp., 2007., Enciklopédia. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
3262758
21160
480
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vas Gereben: Dixi. Korrajz. Vas Gereben munkáinak együttes képes kiadása X. kötet. Bp.,én.,Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott gerincű, festett, illusztrált egészvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
3262771
21161
480
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Márai Sándor: Válás Budán. Bp.,én.,Délvidéki Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval. 3262775
21162
480
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Márai Sándor: Sirály. Bp., 1943., Révai. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
3260577
21163
480
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vas István: Tengerek nélkül. Tanulmányok. (Dedikált!) Vas István összegyűjtött munkái 4. Bp., 1978, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Vas István (1910-1991) Kossuth-, József Attila- és Baumgarten-díjas költő, író, műfordító által dedikált példány.
Das Lot is nicht erreichbar
3257728
21164
480
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Móricz Zsigmond: Szerelem IV.-V. - - egyfelvonásosai. Csiribiri. A bétsi Susanna. Groteszk. A báróné gulyása. é.n., Légrády, papírkötés, borítón folttal, szakadással. 3262389
21165
480
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Eric Ries: Lean Startup. Hogyan tegyük ötleteinket sikeressé és fenntarthatóvá? Bp., 2013, HVG, kartonált papírkötés, papír védőborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
3240042
21166
480
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Payot: Az akarat nevelése. II. kötet. Bp., 1912, Franklin. Ex librisszel (Gyenes Testvérek Könyveiből). Kartonált kötés, kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2986169
21167
480
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pitroff Pál: A koholt levél. Szent István Társulat kiadása. Sérült kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse