Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 426

21156.

Rufpreis:
2 400 HUF

21157.

Rufpreis:
1 600 HUF

Karácsony Sándor 2 műve: Ki-ki világítson a maga helyén. Karácsony Kiskoszmályon. Bp., 1938-1939, Exodus. Kiadói papírkötések.
21158.

Rufpreis:
2 000 HUF

21159.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Vas Gereben: Dixi. Korrajz. Vas Gereben munkáinak együttes képes kiadása X. kötet. Bp.,én.,Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott gerincű, festett, illusztrált egészvászon-kötés.
21160.

Rufpreis:
1 600 HUF

Márai Sándor: Válás Budán. Bp.,én.,Délvidéki Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
21161.

Rufpreis:
1 200 HUF

Márai Sándor: Sirály. Bp., 1943., Révai. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
21162.

Rufpreis:
1 200 HUF

21163.

Rufpreis:
3 000 HUF

Móricz Zsigmond: Szerelem IV.-V. - - egyfelvonásosai. Csiribiri. A bétsi Susanna. Groteszk. A báróné gulyása. é.n., Légrády, papírkötés, borítón folttal, szakadással.
21164.

Rufpreis:
1 600 HUF

Eric Ries: Lean Startup. Hogyan tegyük ötleteinket sikeressé és fenntarthatóvá? Bp., 2013, HVG, kartonált papírkötés, papír védőborítóval.
21165.

Rufpreis:
4 000 HUF

Payot: Az akarat nevelése. II. kötet. Bp., 1912, Franklin. Ex librisszel (Gyenes Testvérek Könyveiből). Kartonált kötés, kopottas állapotban.
21166.

Rufpreis:
1 800 HUF

21167.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF