Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 426

Umberto Eco: A tegnap szigete. Ford.: Barna Imre.; Bp.,2007., Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védborítóban.
21010.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kertész Manó: Szállok az úrnak. Az udvarias magyar beszéd története. A könyv tipográfiáját és fametszetű díszeit Reiter László rajzolta. Bp.,[1933.], Révai, 4+214+1 p. Kiadói kopott illusztrált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, a borító elvált a könyvtesttől, de a könyvtest egyben van.
21011.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jávor Pál: Egy színész elmondja... Bp., 1987, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
21012.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jókai Anna: Virágvasárnap alkonyán. Versimák. (Dedikált!) Bp., 2004, Széphalom Könyvműhely. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, tulajdonosi bélyegzővel. A szerző, Jókai Anna (1932-2017), a Nemzet Művésze címmel kitüntetett, kétszeres Kossuth-díjas és József Attila-díjas író- és költőnő által dedikált példány.
21013.

Rufpreis:
3 000 HUF

Mikszáth Kálmán: A paraszt-kontesz és egyéb elbeszélések. .Érdekes Könyvtár. [1905], Bp., Érdekes Könyvtár, sérült félvászon kötés + Mikes Kelemen törökországi levelei. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Vajthó László. Félvászon kötés. + Dienes András: A Petőfi-titok. Bp., 1949, Dante. Fekete-fehér képekkel illusztrálva, kopott borítóval.
21014.

Rufpreis:
1 000 HUF

21015.

Rufpreis:
2 000 HUF

Villon testamentuma. Mészöly Dezső fordításában. 1946, Keresztes Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben enyhén sérült
21016.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db vicckönyv - Viccek orvosokról és betegekről (orvosoknak) + Halmi B. László: Újabb disznó viccek. Kiadói kartonált és papírkötés, jó állapotban.
21017.

Rufpreis:
3 000 HUF

A magyar helyesírás szabályai. Bp., 1922, MTA,(Hornyánszky Viktor-ny.) Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal.
21018.

Rufpreis:
1 600 HUF

Zágon István: Rózsakirálynő. Kék regények 11. Bp., Pesti Napló. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
21019.

Rufpreis:
1 800 HUF

Giay Rudolf: A grafológia tankönyve. Bp., 1926, Apostol-ny.,122+1 p. Átkötött egészvászon-kötés.
21020.

Rufpreis:
1 600 HUF

Stefan Zweig: Békét! (Jeremiás.) Ford.: Vér Andor. Bp.,(1938), Tábor, 268+1 p. 2. kiadás. A borító Fenyves Sándor munkája. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói illusztrált papír védőborítóban.
21021.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF