Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 426
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3281816
21010
480
Umberto Eco: A tegnap szigete. Ford.: Barna Imre.; Bp.,2007., Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védborítóban.
3281936
21011
480
Kertész Manó: Szállok az úrnak. Az udvarias magyar beszéd története. A könyv tipográfiáját és fametszetű díszeit Reiter László rajzolta. Bp.,[1933.], Révai, 4+214+1 p. Kiadói kopott illusztrált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, a borító elvált a könyvtesttől, de a könyvtest egyben van. 3274005
21012
480
Jávor Pál: Egy színész elmondja... Bp., 1987, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. 3274114
21013
480
Jókai Anna: Virágvasárnap alkonyán. Versimák. (Dedikált!) Bp., 2004, Széphalom Könyvműhely. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, tulajdonosi bélyegzővel. A szerző, Jókai Anna (1932-2017), a Nemzet Művésze címmel kitüntetett, kétszeres Kossuth-díjas és József Attila-díjas író- és költőnő által dedikált példány.
3249744
21014
480
Mikszáth Kálmán: A paraszt-kontesz és egyéb elbeszélések. .Érdekes Könyvtár. [1905], Bp., Érdekes Könyvtár, sérült félvászon kötés + Mikes Kelemen törökországi levelei. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Vajthó László. Félvászon kötés. + Dienes András: A Petőfi-titok. Bp., 1949, Dante. Fekete-fehér képekkel illusztrálva, kopott borítóval. 2898400
21015
480
2884939
21016
480
Villon testamentuma. Mészöly Dezső fordításában. 1946, Keresztes Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben enyhén sérült
3278679
21017
480
2 db vicckönyv - Viccek orvosokról és betegekről (orvosoknak) + Halmi B. László: Újabb disznó viccek. Kiadói kartonált és papírkötés, jó állapotban. 3274961
21018
480
A magyar helyesírás szabályai. Bp., 1922, MTA,(Hornyánszky Viktor-ny.) Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal. 3282277
21019
480
Zágon István: Rózsakirálynő. Kék regények 11. Bp., Pesti Napló. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
3274460
21020
480
Giay Rudolf: A grafológia tankönyve. Bp., 1926, Apostol-ny.,122+1 p. Átkötött egészvászon-kötés. 3274478
21021
480
Stefan Zweig: Békét! (Jeremiás.) Ford.: Vér Andor. Bp.,(1938), Tábor, 268+1 p. 2. kiadás. A borító Fenyves Sándor munkája. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói illusztrált papír védőborítóban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF