Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 426

Erdélyi Szépmíves Céh emlékkönyv. 1924-1934. Kiadói papírborítékban. Kós Károly illusztrációival 75p. Foltos lapokkal
20986.

Erdélyi Szépmíves Céh emlékkönyv. 1924-1934. Kiadói papírborítékban.
Kós Károly illusztrációival 75p. Foltos lapokkal

Rufpreis:
1 600 HUF

Pogány Géza. Exorcismus (Ördögűzés) I. Hiteles jelentés a Wemdingi Kapucinus Kolostorban 1891. évi júl. 13 és 14-én történt ördögkiűzésről. Az illfurti ördögi megszállás és kiűzés. A Szt. Mihály-i (Dél Afrika) Germana Kaffer leány megszállása és megszabadítása és több más korunkbeli hiteles csodaeset vázlatos leírása. 10 képpel. Budapest, 1925. Szerző (Apostol nyomda). 107 + [1] p. Fűzve, illusztrált kiadói papírborítékban. Sérült borító, sérült lapok.
20987.

Pogány Géza.
Exorcismus (Ördögűzés) I.
Hiteles jelentés a Wemdingi Kapucinus Kolostorban 1891. évi júl. 13 és 14-én történt ördögkiűzésről. Az illfurti ördögi megszállás és kiűzés. A Szt. Mihály-i (Dél Afrika) Germana Kaffer leány megszállása és megszabadítása és több más korunkbeli hiteles csodaeset vázlatos leírása. 10 képpel.
Budapest, 1925. Szerző (Apostol nyomda).
107 + [1] p.
Fűzve, illusztrált kiadói papírborítékban. Sérült borító, sérült lapok.

Rufpreis:
2 400 HUF

Boyesen, Hjalmar Hjorth - Heinrich Gusztáv: Goethe Faustja. Tanulmányok. Bp., 1888, MTA, XVIII+2+272 p. Kiadói egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott, foltos gerinccel.
20988.

Rufpreis:
2 000 HUF

France, Anatole: Jacques Tournebroche vagyis Nyársforgató Jakab meséi. Ford.: Keleti Arthur. Hincz Gyula rajzaival. Békéscsaba, [1948], Tevan. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban
20989.

Rufpreis:
1 400 HUF

Swami Vivekananda: Raja-Yoga or Conquering the internal nature. Calcutta.,1978., Advaita Ashrama. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, ajándékozási sorokkal.
20990.

Rufpreis:
3 000 HUF

Talpassy Tibor: A föld gazdát cserél. Bp., 1945. Sarló. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.
20991.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kányádi Sándor: Felemás őszi versek. A szerző, Kányádi Sándor (1929-2018) Kossuth-díjas erdélyi magyar költő által DEDIKÁLT példány! Pécs, 2002, Jelenkor. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20992.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

Betűország második virágos kertje. Olvasókönyv a Fővárosi népiskolák II. osztálya számára. Bp., 1946, Egyetemi. Kiadói papírkötés.
20993.

Rufpreis:
2 000 HUF

Betűország harmadik virágos kertje. Olvasókönyv a Fővárosi népiskolák III. osztálya számára. Bp., 1946, Egyetemi. Kiadói papírkötés.
20994.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tiefenthaler József: Aszkézis és misztika. A tökéletes élet. Bp., 1930, "Élet", 185+3 p. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés.
20995.

Rufpreis:
2 400 HUF

Betűország negyedik virágos kertje. Olvasókönyv a Fővárosi népiskolák IV. osztálya számára. Bp., 1946, Egyetemi. Kiadói papírkötés.
20996.

Rufpreis:
2 000 HUF

Móricz Zsigmond: Kapitalista a tanyán. Hét elbeszélés. A szövegrajzok és a borítólap Fáy Dezső művészi munkája. Nemzeti Könyvtár 67. szám. Bp.,é., Stádium. Kiadói papírkötés, foltos, két kijáró lappal, a borítón címkével.
20997.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF