Mikszáth Kálmán: A Noszty fiu esete Tóth Marival I-III. köt. Bp., 1908., Franklin, 256 p., 244 p., 227 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerinceken kis sérülésekkel.
1939 Pesti Hírlap Naptára. Bp., Pesti Hírlap. Átkötött papírkötés, foltos borítóval, sérült gerinccel, a könyvtest elvált a borítótól, a címlap és az utolsó lap lejár.