Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 426

20914.

Rufpreis:
6 000 HUF

20915.

Rufpreis:
6 000 HUF

20916.

Rufpreis:
6 000 HUF

20917.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Fekete István: Lutra. Egy vidra regénye. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Ex librisszel. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
20918.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fekete István 3 könyve. Búcsú, Vuk, Őszi vásár. Borítón kopással, de összességében jó állapotban.
20919.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Dolinay Gyula: Arany könyv. Ifjúsági olvasmányok. Számos képpel. Bp., é.n. Hírlapkiaó. Aranyozott festett, kopott kötésben, folttal, javított lappal.
20920.

Rufpreis:
2 400 HUF

1939 Pesti Hírlap Naptára. Bp., Pesti Hírlap. Átkötött papírkötés, foltos borítóval, sérült gerinccel, a könyvtest elvált a borítótól, a címlap és az utolsó lap lejár.
20921.

Rufpreis:
1 400 HUF

Krausz Tamás: Sztálin - 1996. Történelmi esszé. Változó Világ könyvtár. [Bp.,1995.], Útmutató Kiadó. Kiadói papírkötés.
20922.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kathy Merk: Kék búzavirág. DEDIKÁLT! hn., 2001, Szerzői. Kiadói papírkötés.
20923.

Rufpreis:
1 800 HUF

Radingó bosszúja. Missziós elbeszélés. é.n., Katolikus Missziók Lapja, foltos papírkötés.
20924.

Rufpreis:
1 000 HUF

Wass Albert: Farkasverem. Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
20925.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF