Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 426

Heltai Jenő: Az ezerkettedik éjszaka. Kondor Lajos rajzaival. Bp., 1958, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kopásnyomokkal. Számozott (420./1000) példány!
20890.

Rufpreis:
4 000 HUF

Annie Beasant: Teozófia és az emberi élet. Ford.: Ferenczy Izabella. Bp., 1929, "Magyar Teozófiai Társulat "Pentescote"-alosztálya. Kiadói papírkötés, az utolsó lap sérült, hiányos, kissé kopott, kissé foltos borítóval, a gerincen szakadással.
20891.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vajda Albert: Só, bors, patkányméreg. DEDIKÁLT! New York, 1971, Pilvax. Emigráns kiadás. Egészvászon-kötés.
20892.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Sophokles drámái. 1959, Magyar Helikon. Kiadói bőr kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
20893.

Rufpreis:
4 000 HUF

Viz Zoltán: Újabb költemények. 1898, Szerdahelyi János. Kiadói egészvászon kötés, színezett lapszélek, kissé kopottas állapotban.
20894.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ignotus: Kísérletek. Czikkek és képek. Bp., 1910, Nyugat, ("Jókai"-ny.), 377+5 p. Első kiadás. A borító Falus Elek munkája. Kiadói papírkötés, a borítószéleken kis sérülésekkel, gyűrődésekkel.
20895.

Rufpreis:
3 000 HUF

Harari, Yuval Noah: 21 lecke a 21. századra. Bp., 2018, Animus. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20896.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

20897.

Rufpreis:
1 400 HUF

Nyírő József 3 műve: Uz Bence, Az én népem, Isten igájában. Bp.,1936,Révai. Kiadói halina-kötés, a borítókon kis foltokkal.
20898.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Bölsche Vilmos [Wilhelm]: Szerelem az élők világában. II-III. köt. Ford.: Kremmer Dezső, Sidó Zoltán, Merényi József. Bp., 1910, Politzer Zsigmond és Fia, 4 sztl. lev.+ 368 p.; 4 sztl. lev.+ 354 p. Szecessziós könyvdíszekkel. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, festett lapélekkel, jó állapotban.
20899.

Rufpreis:
1 800 HUF

5 db Erdélyi Szépmíves Céh kiadás. Makkai Sándor. Mi Ernyeiek I.-II.. Kolozsvár, é.n. Kiadói félvászon kötésben Kádár Imre: A fekete bárány; Balázs Ferenc: Zöld árvíz, Karácsony Benő: új élet kapujában.
20900.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Stevenson, [Robert Louis]: A kincses sziget. Ford.: Kürthy Emil. Bp., 1887, Magyar Ifjúság Könyvei (Pallas-ny.), 296 p. Első magyar kiadás. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, viseltes állapotban, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, helyenként foltos, sérült és kijáró lapokkal, sérült, szétváló fűzéssel.
20901.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF