Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 426
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3249477
20890
480
Heltai Jenő: Az ezerkettedik éjszaka. Kondor Lajos rajzaival. Bp., 1958, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kopásnyomokkal. Számozott (420./1000) példány! 3275193
20891
480
Annie Beasant: Teozófia és az emberi élet. Ford.: Ferenczy Izabella. Bp., 1929, "Magyar Teozófiai Társulat "Pentescote"-alosztálya. Kiadói papírkötés, az utolsó lap sérült, hiányos, kissé kopott, kissé foltos borítóval, a gerincen szakadással.
3278442
20892
480
4800
Vajda Albert: Só, bors, patkányméreg. DEDIKÁLT! New York, 1971, Pilvax. Emigráns kiadás. Egészvászon-kötés.
3277753
20893
480
Sophokles drámái. 1959, Magyar Helikon. Kiadói bőr kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
3276851
20894
480
Viz Zoltán: Újabb költemények. 1898, Szerdahelyi János. Kiadói egészvászon kötés, színezett lapszélek, kissé kopottas állapotban.
3279005
20895
480
Ignotus: Kísérletek. Czikkek és képek. Bp., 1910, Nyugat, ("Jókai"-ny.), 377+5 p. Első kiadás. A borító Falus Elek munkája. Kiadói papírkötés, a borítószéleken kis sérülésekkel, gyűrődésekkel.
3278809
20896
480
Harari, Yuval Noah: 21 lecke a 21. századra. Bp., 2018, Animus. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
3184762
20897
480
3262529
20898
480
3800
Nyírő József 3 műve: Uz Bence, Az én népem, Isten igájában. Bp.,1936,Révai. Kiadói halina-kötés, a borítókon kis foltokkal. 3224386
20899
480
Bölsche Vilmos [Wilhelm]: Szerelem az élők világában. II-III. köt. Ford.: Kremmer Dezső, Sidó Zoltán, Merényi József. Bp., 1910, Politzer Zsigmond és Fia, 4 sztl. lev.+ 368 p.; 4 sztl. lev.+ 354 p. Szecessziós könyvdíszekkel. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, festett lapélekkel, jó állapotban.
3281347
20900
480
5 db Erdélyi Szépmíves Céh kiadás. Makkai Sándor. Mi Ernyeiek I.-II.. Kolozsvár, é.n. Kiadói félvászon kötésben Kádár Imre: A fekete bárány; Balázs Ferenc: Zöld árvíz, Karácsony Benő: új élet kapujában. 3261970
20901
480
Stevenson, [Robert Louis]: A kincses sziget. Ford.: Kürthy Emil. Bp., 1887, Magyar Ifjúság Könyvei (Pallas-ny.), 296 p. Első magyar kiadás. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, viseltes állapotban, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, helyenként foltos, sérült és kijáró lapokkal, sérült, szétváló fűzéssel.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF