Bertuch, F(riedrich) J(ustin): Természethistóriai képeskönyv az ifjúság hasznára és gyönyörködtetésére, melly... Új kiadás, deák és magyar leírással megbővítve, némelly buzgó hazafiaknak munkájok által. Tizenegyedi darab. Bécs, 1807, Pichler Antal, 4+134 sztl. lev. + 36 p. + 65 (színezett rézmetszetek) t. Latin, magyar, német és francia nyelven. Korabeli félbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, a címlap és két lap sérült, hiányos, a két sérült lap és mellettük egy tábla (XXXII t.) kijár, az egyik tábla hibás számozással (LVII helyett LVIII lenne), foltos lapokkal.
Kassák Lajos: Szombat este. Új versek. Kelet Népe Kiadás, é.n. Szerző által ALÁÍRT számozott 278/300. példány! Csáky József által llusztrált kiadói papírkötésben, apró beszakadásokkal a borító szélén
Oscar Wilde művei 18 mű 20 köteteben, közte: Dorian Gray arcképe I-II, A boldog herceg,Salome, Vera vagy nihilisták, Művészet és dekoráció I-II, A kritikus, mint művész, Firenzei tragédia/A szent parázna, Az eszményi férj, Toll, irón, méreg, Gránátalmaház, A páduai hercegnő, Bunbury, A jelentéktelen asszony, Lord Arthur Savile bűne, De Profundis, Lady Windermere legyezője, Szerelemből, a királyért!,Tanulmányok. Ford.: Hevesi Sándor,Kosztolányi Dezső, Bálint Lajos,Telekes Béla, Dr. Supka Géza. Bp., 1922-1924, Genius. Kiadói félvászon-kötések, Gottermayer-kötések, változó állapotban, ex libris-szekkel. Ex libris Dr. Madarász.
1913 Nyugat 14 száma és a II. kötet tartalomjegyzéke: VI. évf. 2-3., 5., 7-10.,13-15,17-20. számok. Főszerk.: Ignotus. Szerk.: Ady Endre, Fenyő Miksa. Papírkötések, viseltes, sérült, széteső állapotban. Restaurálásra szorulnak.
1912 Nyugat 2 száma: IX. évf. 16., és 22. számok. 1916. aug. 16., és nov. 16. Főszerk.: Ignotus. Szerk.: Ady Endre, Fenyő Miksa. Papírkötések, viseltes, sérült, széteső állapotban. Restaurálásra szorulnak. A 22. szám borítóján nyomdahibás számozással (VIII évf. a IX. évf. helyett), a 16. szám borítóján: "Steuer Gyula Abbazia Kávéház" bélyegzésével.