Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 426

McLuhan, Marshall: A Gutenberg galaxis. A tipográfiai ember létrejötte. Bp., 2001, Trezor. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
21034.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

2 db Szabó Magdával kapcsolatos könyv: Szabó Magda: Régimódi történet. Regény. Bp.,1977,Szépirodalmi. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítón apró szakadásokkal. + Kónya Judit: Szabó Magda alkotásai és vallomásai tükrében. Bp.,1977,Szépirodalmi. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
21035.

Rufpreis:
1 600 HUF

Se úr, se paraszt. Gellért Vilmos versei. Bp., Olympos. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
21036.

Rufpreis:
1 600 HUF

Robert Machray: Kártyázás közben. Londoni detektívtörténet. Bp., én., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval.
21037.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kalandok Indiában. Elbeszélések Észak- és Délamerikából az ifjúság számára. Ford.: Győri Ilona. Bp., én., "Magyar Kereskedelmi Közlöny",(Uránia-ny.) Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, javított kötéssel.
21038.

Rufpreis:
1 800 HUF

Országh László: Az amerikai irodalom története. (Dedikált!) Bp., 1967, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. A szerző, Országh László (1907-1984) nyelvész, irodalomtörténész, a magyarországi amerikanisztika atyja által dedikált példány.
21039.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zrínyi Miklós: Szigeti veszedelem. Bp., 1895, Franklin. 6. kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, ex libris-szel: Ex libris Dr. Madarász.
21040.

Rufpreis:
1 600 HUF

George Orwell: Tragédia Burmában. Ford.: Máthé Elek. Bp., 1948, Káldor György. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
21041.

Rufpreis:
1 800 HUF

H. G. Wells: A vakok országa. Elbeszélések.Vál.: Borbás Mária. Európa Zsebkönyvek. Bp.,1969., Európa. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
21042.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fekete István: Pepi-kert. A Szarvasi Arborétum története és leírása. Ajka, 1989, Fekete István Irodalmi Társaság. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban, a könyvtest elvált a borítótól, de belül jó állapotban.
21043.

Rufpreis:
1 400 HUF

Arany János: Nagyidai cigányok. Törös László tanulmányával. Bp., 1978., Akadémiai Kiadó. Hasonmás kiadás. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kissé szakadt, foltos kiadói papír védőborítóban.
21044.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szigyártó Sándor: Az erdélyi pantheon. Bp., 1996, Országos Idegennyelvű Könyvtár. Kiadói papírkötés.
21045.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF