Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 426

20998.

Rufpreis:
2 000 HUF

"A szálak nem szakadnak el soha..." Írások Fekete Istvánról - Fekete Istvántól. Szerk.: Gáspár János és Horváthy György. Ajka, én., Fekete István Irodalmi Társaság, 63 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, régi intézményi bélyegzésekkel.
20999.

Rufpreis:
1 600 HUF

Csernok Attila: A valóság erejével... A szerző által ALÁÍRT, dátumozott példány. Bp., 2009, Pro-Livro Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
21000.

Rufpreis:
1 800 HUF

Göncz Árpád: Találkozások. DEDIKÁLT példány! Bp., 2001, Ulpius. Kiadói papírkötés.
21001.

Rufpreis:
1 600 HUF

[Hildebrandt, Johann Andreas Karl (1763-1846)]: Hildebrandt C.: Robinson gyarmata. Az ifjabbik Robinson folytatása. Mulattató, s tanulságos olvasmány gyermekek és ifjak számára. Pest, 1862, Lauffer és Stolp,3-140 p.+1 t. Kopott átkötött félvászon-kötésben, firkákkal, hiányos (181 oldalban teljes!)
21002.

Rufpreis:
1 800 HUF

Magyar írók Rákosi Mátyásról. "Rákosi Mátyásnak, népünk szeretett vezérének, hatvanadik születésnapjára: a magyar írók." (Bp.),1952, Szépirodalmi, 335 p. Benne Zelk Zoltán, Veres Péter, Örkény István, Illyés Gyula, Déry Tibor, Devecseri Gábor, Darvas József, Nagy László és mások írásaival. Kiadói aranyozott vörös egészvászon-kötés.
21003.

Rufpreis:
3 000 HUF
17

Omar Khajjám: Rubáíját. Ford.: Szabó Lőrinc. Szász Endre illusztrációval. Bp., 1979, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott nyl-kötés, javított kiadói papír védőborítóban. Számozott (323./2300) példány, erotikus ex libris-szel: Ex libris Dr. Gombos László, rézkarc, papír, jelzés nélkül, 10x6 cm.
21004.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr. Bartha József: Aesthetika. Pozsony-Bp., 1903, Stampfel. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21005.

Rufpreis:
1 200 HUF

Heine, Heinrich: Dalok Könyve. Bp., Athenaeum. Kiadói egészbőr kötés, kissé kopottas állapotban.
21006.

Rufpreis:
1 800 HUF

Jean de La Fontaine: Mesék és széphistóriák. 1979, Magyar Helikon, egészvászon kötés.
21007.

Rufpreis:
1 600 HUF

Endrődi Sándor: Kurucz nóták. Bp., é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda, harmadik kiadás, kopott egészvászon kötés.
21008.

Rufpreis:
1 000 HUF

Koczogh András: András estéje. Bp., 1941, Exodus. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21009.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF