Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 426

Győrffy László: Az aluljáró. A szerző, Györffy László (1940-2009) színész, író, publicista által Major Anna (1932-2021) dramaturg hallgató,később a Szabó - család dramaturgja részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1990,Szépirodalmi. Kiadói papírkötés.
21095.

Rufpreis:
1 600 HUF

Chak István: Amima. Avantgarde verseskötet. A szerző, Chak István (1953-) által által DEDIKÁLT példány! Zalaegerszeg, 2003., Szerzői. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21096.

Rufpreis:
1 200 HUF

21097.

Rufpreis:
800 HUF

Henri Bergson: Idő és szabadság. Szeged, 1990. Universum Kiadó REPRINT kiadása! Kiadói sérült, foltos papírkötésben.
21098.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gion Nándor: Testvérem, Joáb. (Újvidék), 1968. Forum Könyvkiadó. Kiadói nyl-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban.
21099.

Rufpreis:
1 600 HUF

Garai Gábor: Delfin és medúza. (Dedikált!) Bp., 1982, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval. A szerző, Garai Gábor (1929-1987) Kossuth-díjas költő, író, műfordító által dedikált példány.
21100.

Rufpreis:
1 600 HUF

21101.

Rufpreis:
1 600 HUF

Diego Marani: Új finn nyelvtan. Ford. Lukácsi Margit. (Bp.), 2013, Park Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben, kiadói papír védőborítóban.
21102.

Rufpreis:
1 200 HUF

Óhidy Petra: Izabella álma. DEDIKÁLT! hn., én., Sz. S. Kft. Kiadói papírkötés.
21103.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Martinovic Cvijin Kata: Viharverte sziget. DEDIKÁLT! Bp., 2010, Parnasszus. Kiadói papírkötés.
21104.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Gyárfás Endre: Hosszú útnak pora. DEDIKÁLT! Bp., 1988, Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
21105.

Rufpreis:
1 200 HUF

András László 3 darab könyve: Alapos gyanú, Titkos küldetés, Halott teve. Egyik könyv sarkán égésnyommal.
21106.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF