Porzellan

Zahl der Lose: 439

11783.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

11784.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

11785.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kínai sárkánymintás porcelán esernyőtartó, jelzés nélkül, kis kopással, m: 50 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
11786.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Bonbonniere. Kínai kézi festésű, jelzett, minimális kopással d: 17 cm
11787.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

2 db Schierholz historizáló porcelán gyertyatartó, Kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal.m: 22 cm
11788.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Antik kínai export kínáló, repedezett mázzal, jelzett, 34x26 cm
11789.

Rufpreis:
10 000 HUF

11790.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

11791.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Schierholz historizáló porcelán szobor, jelzett, restaurált, sérült, m: 26 cm
11792.

Rufpreis:
8 000 HUF

Osztrák nőalakkal díszített lámpa, működik, restaurált, hiányos, m: 35 cm
11793.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rosenthal art deco táncos akt, jelzett, restaurált, hiányos, m: 20 cm
11794.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF