Porzellan Zahl der Lose: 439
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3156874
11783
479
3202919
11784
479
2792734
11785
479
3225675
11786
479
15000
Kínai sárkánymintás porcelán esernyőtartó, jelzés nélkül, kis kopással, m: 50 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
3242275
11787
479
15000
Bonbonniere. Kínai kézi festésű, jelzett, minimális kopással d: 17 cm
3270538
11788
479
14000
2 db Schierholz historizáló porcelán gyertyatartó, Kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal.m: 22 cm 3265140
11789
479
Antik kínai export kínáló, repedezett mázzal, jelzett, 34x26 cm
3234864
11790
479
3234877
11791
479
3234731
11792
479
Schierholz historizáló porcelán szobor, jelzett, restaurált, sérült, m: 26 cm
3234738
11793
479
Osztrák nőalakkal díszített lámpa, működik, restaurált, hiányos, m: 35 cm
3234575
11794
479
Rosenthal art deco táncos akt, jelzett, restaurált, hiányos, m: 20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF