Porzellan Zahl der Lose: 439
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3169880
11633
479
3263659
11634
479
Herendi lovacskázó fiú. Kézzel festett, jelzett, tolla letörött 10 cm 3263661
11635
479
Herendi Hűvelyk Matyi. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 9 cm 3242641
11636
479
Herendi hecsedli mintás tál. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 23x19 cm 3249125
11637
479
Herend Tertia kétfüles kínáló. Jelzett, kopással, d: 28,5 cm 3252834
11638
479
Herendi virágmintás áttört kínáló. Jelzett: masszába nyomott felirat, kis kopással, 23x17 cm 3267235
11639
479
Herendi Vadászati Világkiállítás plakett, jelzett, d: 18,5 cm 3268337
11640
479
Herendi 2 darab tálka, 2. oszt. jelzéssel, egyiken pattanás, h: 15 cm alatt 3268346
11641
479
Herendi kis tálka d: 8 cm, váza m: 6 cm, csikkelnyomó lepattanással
3268446
11642
479
Herendi Viktória mintás cipőcske. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 10,5 cm 3269398
11643
479
Herendi, Óherendi pipacs mintás porcelán kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal d:? 30 cm 3269393
11644
479
Herendi, Óherendi pipacs mintás porcelán tálaló tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal 26x21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF