Porzellan

Zahl der Lose: 439

11633.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi lovacskázó fiú. Kézzel festett, jelzett, tolla letörött 10 cm
11634.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herendi Hűvelyk Matyi. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 9 cm
11635.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi hecsedli mintás tál. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 23x19 cm
11636.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herend Tertia kétfüles kínáló. Jelzett, kopással, d: 28,5 cm
11637.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi virágmintás áttört kínáló. Jelzett: masszába nyomott felirat, kis kopással, 23x17 cm
11638.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi Vadászati Világkiállítás plakett, jelzett, d: 18,5 cm
11639.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi 2 darab tálka, 2. oszt. jelzéssel, egyiken pattanás, h: 15 cm alatt
11640.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi kis tálka d: 8 cm, váza m: 6 cm, csikkelnyomó lepattanással
11641.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi Viktória mintás cipőcske. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 10,5 cm
11642.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi, Óherendi pipacs mintás porcelán kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal d:? 30 cm
11643.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi, Óherendi pipacs mintás porcelán tálaló tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal 26x21 cm
11644.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF