https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 439
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3269906
11594
479
0
1000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hollóháza (feltehetően), cca 19. sz. közepe - második fele, Miskolczi emlék plasztikus díszítésű kőcserép dísztál, jelzés nélkül, kis sérüléssel, d: 15,5 cm 3242349
11595
479
0
90000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Szecessziós, nőalakos nagy méretű fajansz testű asztali óra. Bechyné Csehország, ca 1900. Kézzel festett, jelzett, minimális mázhibákkal. Rugójáratos óraszerkezet, felhúzó kulccsal m: 62 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2819278
11596
479
0
550000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Zsolnay monumentális Fülesbaglyos / ördögös díszkancsó. Formába préselt keménycserép, aranyozott (néhány helyen korának megfelelően kopottas), virágdíszes palásttal. Elefántcsontszín alapmázon kidomborodó, magastüzű, színes mázakkal festett virág ábrázolással. Hibátlan állapotban. Alján jelzett: masszába nyomott Zsolnay Pécs és 1018 (formaszám) és családi jegy, valamint máz alatt kékkel bélyegzett családi jegy. Zsolnay, Pécs, 1880-90 körül. m: 63 cm, d: 22 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL NEM POSTÁZZUK
Das Lot is nicht erreichbar
2988343
11598
479
0
40000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Schütz kerámiagyár díszkancsó pár. Karaffa alakú, formába öntött finomfajansz. Beszűkülő tagolt talpazatán gyöngysoros díszítés, klasszikus tojásdad vázatestét körbefutó geometrikus gyűrűsoros díszítés tagolja. Talpnál kiinduló domború rátét sárkány figurális fogóvá épül, szájrésze belül is virág- és szitakötő mintás festésekkel díszített. Alján masszába nyomott "Schütz Cilli" jelzés és sorszám. Egyik darab talpa ragasztott. Kopottsággal, m: 37 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2963138
11599
479
0
36000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Rosenthal Pompadour porcelán teás készlet. Hat személyes komplett, hibátlan
Das Lot is nicht erreichbar
3203554
11600
479
0
40000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Zsolnay Pompadour mintás kávés készlet, teljes, jelzett, hibátlan. 3269553
11601
479
0
30000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Fischer fajansz teáskanna. Kézzel festett, jelzett Fischer Kr-t. Hibátlan sz: 26 cm, m: 15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3224446
11602
479
0
20000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
7 darabos porcelán patikai edény készlet, közte 2 darab Zsolnay, 25 gr - 1000 gr, egyiken kis pattogzással, m: 5-15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3151732
11603
479
0
50000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi nagy koi hal. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással .m: 16 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3181296
11604
479
0
24000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi Apponyi zöld mintás kaspó, kétoldalán plasztikus koi hal díszítményekkel. Jelzett, kézzel festett, m: 16 cm, d: 20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3173450
11605
479
0
24000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi Eton mintás süteményes készlet. Hat személyes. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 16 cm, 30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3232571
11606
479
0
24000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Herendi Óherendi gyümölcs mintás porcelán tál Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 20 cm /// Herendi Óherendi fruit-patterned porcelain bowl. Hand-painted, signed, with minimal wear, diameter: 20 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse