Porzellan

Zahl der Lose: 439

Hollóháza (feltehetően), cca 19. sz. közepe - második fele, Miskolczi emlék plasztikus díszítésű kőcserép dísztál, jelzés nélkül, kis sérüléssel, d: 15,5 cm
11594.

Rufpreis:
1 000 HUF
23

Szecessziós, nőalakos nagy méretű fajansz testű asztali óra. Bechyné Csehország, ca 1900. Kézzel festett, jelzett, minimális mázhibákkal. Rugójáratos óraszerkezet, felhúzó kulccsal m: 62 cm
11595.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

11596.

Rufpreis:
550 000 HUF
1 490,51
1 718,75

11598.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Rosenthal Pompadour porcelán teás készlet. Hat személyes komplett, hibátlan
11599.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Zsolnay Pompadour mintás kávés készlet, teljes, jelzett, hibátlan.
11600.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

11601.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

7 darabos porcelán patikai edény készlet, közte 2 darab Zsolnay, 25 gr - 1000 gr, egyiken kis pattogzással, m: 5-15 cm
11602.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

11603.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Herendi Apponyi zöld mintás kaspó, kétoldalán plasztikus koi hal díszítményekkel. Jelzett, kézzel festett, m: 16 cm, d: 20 cm
11604.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Herendi Eton mintás süteményes készlet. Hat személyes. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 16 cm, 30 cm
11605.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Herendi Óherendi gyümölcs mintás porcelán tál Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 20 cm /// Herendi Óherendi fruit-patterned porcelain bowl. Hand-painted, signed, with minimal wear, diameter: 20 cm.
11606.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF