Porzellan

Zahl der Lose: 439

Herendi Viktória mintás fonatos kínáló. Jelzett, hibátlan, 17x12 cm
11621.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi, Óherendi pipacs mintás porcelán salátás tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal 25x25 cm
11622.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi, Óherendi pipacs mintás porcelán tálaló tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal 37x27 cm
11623.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

3 darabos, Herendi, Óherendi pipacs mintás porcelán tányér szett: lapos, mély, süteményes. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal d: 20-26,5 cm
11624.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi virág mintás levél tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan , 21x18 cm
11625.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi vadkacsa pár, Kézzel festett. jelzett, hibátlan. 11x8x7 cm
11626.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi virágos váza. Kézzel festett, jelzett, sérülésekkel, lepattanásokkal m: 25 cm
11627.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi Hamlet. Jelzett, fehérmázas, restaurált, m: 29 cm
11628.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Óherendi lúdon lovagló fiú, jelzett, restaurált, m: 20 cm
11629.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi Óherendi kinai figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 3,5 cm
11630.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi Eton mintás porcelán dobozka rózsás fogóval. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8x8 cm, m: 7 cm
11631.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi Viktória mintás levél alakú kínáló. Jelzett, kis kopással, h: 15 cm
11632.

Rufpreis:
6 000 HUF
11

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF