Porzellan Zahl der Lose: 439
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3268345
11621
479
Herendi Viktória mintás fonatos kínáló. Jelzett, hibátlan, 17x12 cm 3269394
11622
479
Herendi, Óherendi pipacs mintás porcelán salátás tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal 25x25 cm
3269391
11623
479
Herendi, Óherendi pipacs mintás porcelán tálaló tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal 37x27 cm
3269390
11624
479
3 darabos, Herendi, Óherendi pipacs mintás porcelán tányér szett: lapos, mély, süteményes. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal d: 20-26,5 cm
3270105
11625
479
Herendi virág mintás levél tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan , 21x18 cm
3270121
11626
479
Herendi vadkacsa pár, Kézzel festett. jelzett, hibátlan. 11x8x7 cm 3270111
11627
479
Herendi virágos váza. Kézzel festett, jelzett, sérülésekkel, lepattanásokkal m: 25 cm 3195467
11628
479
3200
Herendi Hamlet. Jelzett, fehérmázas, restaurált, m: 29 cm
3234750
11629
479
Óherendi lúdon lovagló fiú, jelzett, restaurált, m: 20 cm 3232588
11630
479
Herendi Óherendi kinai figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 3,5 cm 3232562
11631
479
Herendi Eton mintás porcelán dobozka rózsás fogóval. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8x8 cm, m: 7 cm
3212483
11632
479
Herendi Viktória mintás levél alakú kínáló. Jelzett, kis kopással, h: 15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF