Porzellan Zahl der Lose: 439
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3269375
11695
479
Zsolnay cigi vagy fogpiszkáló tartó. Kézzel festett, jelzett, kopott 5x5 cm
3271111
11696
479
Zsolnay paradicsommadár mintás dísztál, jelzett, d: 24,5 cm 3270448
11697
479
Zsolnay Annuska korsóval. Jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm 3263425
11698
479
Zsolnay virágszedő lány, kézzel festett porcelán. Jelzett, hibátlan, m: 14cm 3263328
11699
479
Zsolnay hamuzó + Hollóházi levél alakú tálka, jelzett h: 12-14 cm 3265258
11700
479
Zsolnay orchidea mintás kisváza, jelzett, m: 10 cm 3272374
11701
479
Zsolnay pillangó mintás tálka, jelzett, d: 12,5 cm 3272371
11702
479
Zsolnay virágmintás hamuzó, jelzett, h: 12 cm 3272386
11703
479
Bronz fonott kosár kínáló, üvegbetéttel, d: 12,5 cm, m: 12 cm 3272364
11704
479
Zsolnay nyúl, jelzett, 7x6,5 cm 3272369
11705
479
Zsolnay népi mintás kulacs, jelzett, m: 12 cm 3248946
11706
479
Zsolnay magyaros mintás kiöntő, jelzett, 17x8,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF