Porzellan Zahl der Lose: 439
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3263340
11843
479
Schumann japán mintás tál és váza, Papp Adrienn művész kézifestésével. Jelzett, m: 14,5 cm, h: 14,5 cm 3263288
11844
479
Limoges porcelán madár, oldalán historizáló jelenettel, jelzett, m: 11 cm
3263294
11845
479
Kínai porcelán teafűtartó, jelzett, m: 16,5 cm
3265474
11846
479
Gzhel női figurás váza, jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm
3265453
11847
479
3800
Polone váza, madár figurával, jelzett, m: 21,5 cm
3265458
11848
479
3200
Arzberg áttört mintás pralinékínáló, jelzett, 20x13 cm 3265886
11849
479
3400
Cseh Alt Wien historizáló dísztálka, 5 darab, jelzett, d: 15 cm 3265644
11850
479
Régi fajansz betétes kínáló, kopott, d: 30 cm 3265511
11851
479
Csehszlovák aranyozott 6 darab csésze alátéttel. Jelzett, hibátlan, d: 14 cm 3268303
11852
479
Chodziez domború és aranyozott mintás kávés készlet. Jelzett, hibátlan, teljes. /// Chodzież embossed and gilded patterned coffee set. Marked, flawless, complete." 3268497
11853
479
3 db porcelán tégely. Egy antik, virágos, réz kerettel d:8 cm + 2 db Hollóházi 3266138
11854
479
Karácsonyi 5 darabos porcelán dísztárgy tétel, közte jelzett, hibátlan, d: 16 cm alatt
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF