Porzellan

Zahl der Lose: 439

Schumann japán mintás tál és váza, Papp Adrienn művész kézifestésével. Jelzett, m: 14,5 cm, h: 14,5 cm
11843.

Rufpreis:
4 000 HUF

Limoges porcelán madár, oldalán historizáló jelenettel, jelzett, m: 11 cm
11844.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kínai porcelán teafűtartó, jelzett, m: 16,5 cm
11845.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gzhel női figurás váza, jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm
11846.

Rufpreis:
4 000 HUF

Polone váza, madár figurával, jelzett, m: 21,5 cm
11847.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Arzberg áttört mintás pralinékínáló, jelzett, 20x13 cm
11848.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Cseh Alt Wien historizáló dísztálka, 5 darab, jelzett, d: 15 cm
11849.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Régi fajansz betétes kínáló, kopott, d: 30 cm
11850.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Csehszlovák aranyozott 6 darab csésze alátéttel. Jelzett, hibátlan, d: 14 cm
11851.

Rufpreis:
4 000 HUF

Chodziez domború és aranyozott mintás kávés készlet. Jelzett, hibátlan, teljes. /// Chodzież embossed and gilded patterned coffee set. Marked, flawless, complete."
11852.

Rufpreis:
6 000 HUF
9

3 db porcelán tégely. Egy antik, virágos, réz kerettel d:8 cm + 2 db Hollóházi
11853.

Rufpreis:
5 000 HUF

Karácsonyi 5 darabos porcelán dísztárgy tétel, közte jelzett, hibátlan, d: 16 cm alatt
11854.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF