Porzellan

Zahl der Lose: 439

11917.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

11918.

Rufpreis:
2 400 HUF

Cseh Alt Wien és német poercelán bonbonniere. Matricás, jelzett, minimális kopással 11, 13 cm
11919.

Rufpreis:
5 000 HUF

11920.

Rufpreis:
4 000 HUF

11921.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Japán virágos váza, Matricás, jelzett, hibátlan 16 cm
11922.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kínai fácános dísz tál, Matricás, jelzett, tartóval., 27 cm
11923.

Rufpreis:
2 400 HUF

Csehszlovák kétszemélyes porcelán teás készlet (kiöntő, cukortartó, 2-2 db csésze és alj). Matricás, jelzett, kopásnyomokkal.
11924.

Rufpreis:
2 400 HUF

Weimar Porzellan (GDR) Echt Weimar Kobalt mini dísztányér / alátét szett, 6 db-os, nagyrészt német városokat ábrázoló, kobaltkék alapon arany mintával. Jelzett, hibátlan, d: 8 cm
11925.

Rufpreis:
1 600 HUF

Aquincum porcelán madár, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 11,5 cm
11926.

Rufpreis:
1 800 HUF

Zsolnay? fémlüszteres váza, jelzett, gyári hibákkal, m: 16,5 cm
11927.

Rufpreis:
3 000 HUF

-  Aquincum haját igazító akt. Jelzett, m: 15 cm
11928.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF