Porzellan Zahl der Lose: 439
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3020274
11917
479
4800
2999419
11918
479
2939151
11919
479
Cseh Alt Wien és német poercelán bonbonniere. Matricás, jelzett, minimális kopással 11, 13 cm
2977560
11920
479
2792729
11921
479
4600
3272553
11922
479
Japán virágos váza, Matricás, jelzett, hibátlan 16 cm
3272552
11923
479
Kínai fácános dísz tál, Matricás, jelzett, tartóval., 27 cm 3264054
11924
479
Csehszlovák kétszemélyes porcelán teás készlet (kiöntő, cukortartó, 2-2 db csésze és alj). Matricás, jelzett, kopásnyomokkal. 3270946
11925
479
Weimar Porzellan (GDR) Echt Weimar Kobalt mini dísztányér / alátét szett, 6 db-os, nagyrészt német városokat ábrázoló, kobaltkék alapon arany mintával. Jelzett, hibátlan, d: 8 cm 3264546
11926
479
Aquincum porcelán madár, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 11,5 cm 3265114
11927
479
Zsolnay? fémlüszteres váza, jelzett, gyári hibákkal, m: 16,5 cm
3242846
11928
479
- Aquincum haját igazító akt. Jelzett, m: 15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF