Porzellan Zahl der Lose: 439
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3263703
11893
479
Világhy Árpád lovas mintás kancsó, címkével jelzett, m: 24,5 cm
3217317
11894
479
Staffordshire Myott Royal Mail tál + 4 darab tojástartó + 6 darab poháralátét. Jelzett, kopással, d: 25 cm alatt
3221252
11895
479
Staffordshire Myott Royal Mail teáskanna, cukortartó, citromkiöntő, jelzett, kis gyári hibával, m: 18 cm alatt 3221246
11896
479
Staffordshire Myott Royal Mail leveskínáló tál, fedővel, jelzett, kis mázelszíneződéssel, d: 25 cm 3221240
11897
479
Staffordshire Myott Royal Mail 2 darab köretes tál, jelzett, d: 21-24 cm
3217062
11898
479
cca 1900-1920, Porcelán petróleumlámpa, jelzés nélkül, lepattanással, sérüléssel, m: 25 cm 3145448
11899
479
Wallendorf és Unterweissbach balerina figura, jelzett, sérült, m: 14-18 cm 3195663
11900
479
cca 1930 Hutschenreuther váza, domború- és virágmintás díszítéssel, jelzett, d: 18 cm, m: 21 cm
3195516
11901
479
Antik Volkstedt kínai sárkány mintával díszített porcelán tányér, jelzet, d: 23,5 cm
3195471
11902
479
Villeroy & Boch "Rusticana" 3 darab leveses tányér és egy kínáló, jelzett, egyiken erősebb mázrepedés, d: 16-23 cm
3234666
11903
479
2 darab antik petróleumlámpa porcelánbetét, m: 11-12 cm 3234547
11904
479
3200
Myotts Country Life 6 darab süteményes tányér. Jelzett, kis kopással, d: 20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF