Porzellan

Zahl der Lose: 439

Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán tál . Matricás, jelzett, minimális kopással d: 25 cm
11743.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi régi bonbonnier. Fajansz, kézzel festett, jelzett kis kopással d: 13 cm
11744.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db reklámos Hollóházi porcelán: Leninváros TIFO és Hollóházi porcelángyár
11745.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hollóházi Erika mintás bonbonier, jelzett, hibátlan, h: 15 cm
11746.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hollóházi porcelán kacsa dísz, kézzel festett, jelzett, 23x19 cm
11747.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi balerina. Jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm
11748.

Rufpreis:
2 000 HUF
13

Hollóházi bonbonier, jelzett, kis kopással, 14x9 cm
11749.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hollóházi vizet merítő nő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
11750.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Hollóházi Hajnalka mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 18 cm
11751.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi liba, kézzel festett jelzett, hibátlan, m: 17 cm
11752.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hollóházi Jasov dísztál, jelzéssel, pattanással, d: 26,5 cm
11753.

Rufpreis:
1 600 HUF

11754.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF