Porzellan

Zahl der Lose: 439

Kiöntő. Cseh kézzel festett porcelán. jelzés nélkül, apró kopással m: 12 cm
12038.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kiöntő fedéllel. Cseh kézzel festett porcelán. jelzés nélkül, apró kopással m: 13 cm
12039.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kiöntő. Cseh kézzel festett porcelán. jelzés nélkül, apró kopással m: 10 cm
12040.

Rufpreis:
2 800 HUF

12041.

Rufpreis:
2 800 HUF

Virágos porcelán fedeles tál.. Cseh kézzel festett porcelán. jelzés nélkül, apró kopással 27x18 cm
12042.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Historizáló váza, virágmintával, jelzett, m: 21 cm
12043.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Japán porcelán 4 csésze alátéttel. Jelzett, kopással, d: 9,5 cm
12045.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF