Porzellan Zahl der Lose: 439
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3263432
11965
479
Aquincum kékvirágos bonbonier. Jelzett, 9x9 cm
3263736
11966
479
Korán a kézben porcelán asztaldísz, m: 11 cm
3263442
11967
479
Polone 2 darab figura, jelzett, m: 6-8 cm 3263441
11968
479
Aquincumi porcelán szánkózó kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11 cm 3263414
11969
479
Drasche 2 darab porcelán boci, kézzel festett, jelzett, m: 8 cm 3265236
11970
479
Malacok a kanapén antik német szerencsehozó kisváza, jelzett, kopással, 9,5x7 cm 3265237
11971
479
Art deco porcelán kutya falidísz, jelzés nélkül, 11x9 cm
3264920
11972
479
cca 19. sz. második fele, Tál, kopással, d: 24 cm
3264922
11973
479
Porcelán elefánt, jelzés nélkül, 18x15 cm
3265476
11974
479
2 darab kínai szakés csésze alátéttel. 3265482
11975
479
Becher's Liqueur 6 darab csésze és itallaptartó. 3264251
11976
479
Heinrich H&Co karácsonyi mintás tál. Matricás, jelzett, hibátlan 25 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF