Porzellan Zahl der Lose: 439
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3268421
11941
479
cca 1880 Cauldon England tányér, Hüttl Tivadar Budapest kereskedői pecséttel, d: 21 cm
3271035
11942
479
Földvári Apátfalva dísztál, jelzett, kopással, d: 24 cm 3271036
11943
479
cca 1890/1900 Nagy Zsigmond és fiai Apátfalva dísztál. Jelzett, mázsérülésekkel, d: 23 cm
3271043
11944
479
Olomuczan Blansko dísztál, jelzett, d: 23 cm 3271022
11945
479
Vintage dugós kiöntő 4 pohárral, kopással, m: 5-22 cm 3272677
11946
479
2 porcelán figura Aquincum kutyus, jn. macska. 5-7 cm
3271045
11947
479
Wilhelmsburg 2 darab dísztál, jelzett, a nagyobbik sérült, d: 20-30 cm
3271558
11948
479
3200
ASA Selection 6 darabos krémrózsaszín design váza szett. Színes porcelán, újszerű, h: 13 cm
3269790
11949
479
2 db antik Karlovy Vary gyógyvíz ivó porcelán bögre, matricás, jelzett, hibátlan 16x11 cm
3271274
11950
479
Kozák pár. Szovjet porcelán nő és férfi figura, egyik jelzett, m: 16-17 cm 3269655
11951
479
Delft Bols porcelán flaska. Matricás, jelzett, 29 cm 3269417
11952
479
Jelzés nélkül: madaras váza. Aranyozott, hibátlan 27 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF