Porzellan

Zahl der Lose: 439

cca 1880 Cauldon England tányér, Hüttl Tivadar Budapest kereskedői pecséttel, d: 21 cm
11941.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Földvári Apátfalva dísztál, jelzett, kopással, d: 24 cm
11942.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1890/1900 Nagy Zsigmond és fiai Apátfalva dísztál. Jelzett, mázsérülésekkel, d: 23 cm
11943.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olomuczan Blansko dísztál, jelzett, d: 23 cm
11944.

Rufpreis:
2 400 HUF

Vintage dugós kiöntő 4 pohárral, kopással, m: 5-22 cm
11945.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 porcelán figura Aquincum kutyus, jn. macska. 5-7 cm
11946.

Rufpreis:
3 000 HUF

Wilhelmsburg 2 darab dísztál, jelzett, a nagyobbik sérült, d: 20-30 cm
11947.

Rufpreis:
3 000 HUF

ASA Selection 6 darabos krémrózsaszín design váza szett. Színes porcelán, újszerű, h: 13 cm
11948.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

2 db antik Karlovy Vary gyógyvíz ivó porcelán bögre, matricás, jelzett, hibátlan 16x11 cm
11949.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kozák pár. Szovjet porcelán nő és férfi figura, egyik jelzett, m: 16-17 cm
11950.

Rufpreis:
2 400 HUF
15

Delft Bols porcelán flaska. Matricás, jelzett, 29 cm
11951.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: madaras váza. Aranyozott, hibátlan 27 cm
11952.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF