Porzellan Zahl der Lose: 439
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3269425
11953
479
Spode angol karácsonyi kerámia tál, Matricás, jelzett, hibátlan d: 29 cm 3269423
11954
479
Eschenbach porcelán kínáló tál, Matricás, jelzett, hibátlan d: 26 cm
3271122
11955
479
Epiag historizáló dísztál, jelzett, d: 25 cm 3270132
11956
479
Gránit kávés edény. Fajansz, matricás, apró hajszálrepedéssel, fedő nélkül 16 cm 3271114
11957
479
Vigo spanyol dísztányér, jelzett, d: 25,5 cm
3270109
11958
479
3 darab porcelán angyal fenyődísz, m: 8 cn 3270016
11959
479
Wallendorf dísztál, Berlin látképével, jelzett, hibátlan, d: 27,5 cm
3272001
11960
479
3200
Villeroy & Boch karácsonyi porcelán ékszertartó, jelzett, hibátlan, m: 10 cm 3270112
11961
479
Rosenthal mokkás csésze Kézzel festett, jelzett, kopásokkal 3263565
11962
479
Villeroy & Boch virágmintás 3 darab tál, cca 1880, jelzett, sérüléssel, d: 24 cm 3263418
11963
479
Unterweissbach váza. Matricás, jelzett, hibátlan 27 cm 3263439
11964
479
Kőbányai Porcelángyár gömbhal. Jelzett, hibátlan, m: 10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF