Porzellan

Zahl der Lose: 439

Spode angol karácsonyi kerámia tál, Matricás, jelzett, hibátlan d: 29 cm
11953.

Rufpreis:
2 400 HUF

Eschenbach porcelán kínáló tál, Matricás, jelzett, hibátlan d: 26 cm
11954.

Rufpreis:
2 400 HUF

Epiag historizáló dísztál, jelzett, d: 25 cm
11955.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gránit kávés edény. Fajansz, matricás, apró hajszálrepedéssel, fedő nélkül 16 cm
11956.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vigo spanyol dísztányér, jelzett, d: 25,5 cm
11957.

Rufpreis:
2 000 HUF

3 darab porcelán angyal fenyődísz, m: 8 cn
11958.

Rufpreis:
1 800 HUF

Wallendorf dísztál, Berlin látképével, jelzett, hibátlan, d: 27,5 cm
11959.

Rufpreis:
3 000 HUF

Villeroy & Boch karácsonyi porcelán ékszertartó, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
11960.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Rosenthal mokkás csésze Kézzel festett, jelzett, kopásokkal
11961.

Rufpreis:
3 000 HUF
17

Villeroy & Boch virágmintás 3 darab tál, cca 1880, jelzett, sérüléssel, d: 24 cm
11962.

Rufpreis:
2 800 HUF
14

Unterweissbach váza. Matricás, jelzett, hibátlan 27 cm
11963.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kőbányai Porcelángyár gömbhal. Jelzett, hibátlan, m: 10 cm
11964.

Rufpreis:
3 000 HUF
13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF