Porzellan Zahl der Lose: 439
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3268388
11807
479
cca 20. sz. eleje, Gyermek kávézó készlet, jelzés nélkül, hibátlan, teljes, m: 10 cm alatt
3263314
11808
479
Reichenbach mokkás készlet. Hat személyes, Matricás, jelzett, hibátlan, egy csésze hiánnyal.
3263296
11809
479
Retro mokkás készlet, hat személyes, matricás, jelzett, minimális kopással
3217060
11810
479
4200
Olasz multicolor mázas jardiniere, jelzett, sérüléssel, 28x12 cm
3234768
11811
479
3187131
11812
479
Nagyméretű német faragott fa italos palack dugó, m: 7-8 cm 3187312
11813
479
2200
Dehua porcelán kínai figura, sérült, m: 16,5 cm
3204271
11814
479
3250454
11815
479
Rosenthal Thomas platinacsíkozott "Lanzette" kávés készlet. Terv.: Tapio Wirkkala (1915-1985). cca 1960/70, jelzett, teljes. 3244066
11816
479
9500
Schönwald mid-century vékonyporcelán kávés készlet, mezeivirág-mintás díszítéssel, teljes, jelzett, minimális kopással.
3243554
11817
479
Antik cseh porcelán teás készlet. Kézzel festett. XIX. sz. vége. Hat személyes kiöntő, csésze és alj 3156869
11818
479
10 db Rosenthal teás csésze és alj. Aranyozott, jelzett, apró kopásokkal
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF