Porzellan

Zahl der Lose: 439

cca 20. sz. eleje, Gyermek kávézó készlet, jelzés nélkül, hibátlan, teljes, m: 10 cm alatt
11807.

Rufpreis:
8 000 HUF

11808.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Retro mokkás készlet, hat személyes, matricás, jelzett, minimális kopással
11809.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Olasz multicolor mázas jardiniere, jelzett, sérüléssel, 28x12 cm
11810.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

11811.

Rufpreis:
6 000 HUF

Nagyméretű német faragott fa italos palack dugó, m: 7-8 cm
11812.

Rufpreis:
2 800 HUF

Dehua porcelán kínai figura, sérült, m: 16,5 cm
11813.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

11814.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Rosenthal Thomas platinacsíkozott "Lanzette" kávés készlet. Terv.: Tapio Wirkkala (1915-1985). cca 1960/70, jelzett, teljes.
11815.

Rufpreis:
8 000 HUF

11816.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Antik cseh porcelán teás készlet. Kézzel festett. XIX. sz. vége. Hat személyes kiöntő, csésze és alj
11817.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

11818.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF