Porzellan

Zahl der Lose: 439

Városlőd váza. cca 20. sz. eleje, mázas kőcserép, jelzett, mázhibával, m: 15 cm
11831.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1930 Arno Fischer porcelán szenteltvíztartó, jelzett, 9x9 cm
11832.

Rufpreis:
4 000 HUF

Meissen 7 darab hagymamintás csésze alátéttel, jelzett, d: 10,5 cm, 1-1 javítással.
11833.

Rufpreis:
5 000 HUF

Telkibánya 2 darab dísztányér, jelzett, kopott, d: 16,5 cm
11834.

Rufpreis:
4 000 HUF

Német bokszer figura, jelzett, 14x12 cm
11835.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Vintage 2 darabos mécsestartó, dobozában, jelzett, hibátlan, d: 14,5 cm
11836.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Grafenthal szarvas. Jelzett, kopással, m: 17 cm
11837.

Rufpreis:
4 000 HUF

Porcelán velencei maszk, jelzés nélkül, 27x23 cm
11838.

Rufpreis:
4 000 HUF

Aquincumi királylány és békakirályfi. Terv.: Ősz Szabó Antónia. Kézzel festett, jelzett, hibátlan , m: 21 cm
11839.

Rufpreis:
4 000 HUF

Angyal figurális porcelán gyertyatartó, jelzett, m: 25,5 cm
11840.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

3 db delft holland porcelán váza és tányér m: 15 cm, d: 18 cm
11841.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Gránit Porcelángyár kutya. Jelzett, m: 17,5 cm
11842.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF