Porzellan Zahl der Lose: 439
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3268015
11831
479
Városlőd váza. cca 20. sz. eleje, mázas kőcserép, jelzett, mázhibával, m: 15 cm
3267637
11832
479
cca 1930 Arno Fischer porcelán szenteltvíztartó, jelzett, 9x9 cm
3268427
11833
479
Meissen 7 darab hagymamintás csésze alátéttel, jelzett, d: 10,5 cm, 1-1 javítással. 3271025
11834
479
Telkibánya 2 darab dísztányér, jelzett, kopott, d: 16,5 cm
3271233
11835
479
3800
Német bokszer figura, jelzett, 14x12 cm
3271531
11836
479
Vintage 2 darabos mécsestartó, dobozában, jelzett, hibátlan, d: 14,5 cm
3270362
11837
479
Grafenthal szarvas. Jelzett, kopással, m: 17 cm
3268748
11838
479
Porcelán velencei maszk, jelzés nélkül, 27x23 cm 3270103
11839
479
Aquincumi királylány és békakirályfi. Terv.: Ősz Szabó Antónia. Kézzel festett, jelzett, hibátlan , m: 21 cm 3272000
11840
479
Angyal figurális porcelán gyertyatartó, jelzett, m: 25,5 cm
3263412
11841
479
3 db delft holland porcelán váza és tányér m: 15 cm, d: 18 cm
3263413
11842
479
Gránit Porcelángyár kutya. Jelzett, m: 17,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF