Porzellan Zahl der Lose: 439
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3234844
11905
479
4200
Antik német nagyméretű borkiöntő, restaurált, m: 23,5 cm
3234744
11906
479
4200
Crown Dewon úrihölgy, jelzett, restaurált, m: 18 cm
3187528
11907
479
cca 1930 Hutschenreuther táncospár, jelzett, sérült, m: 27,5 cm 3187292
11908
479
Rex Valencia 2 darab porcelán figura, jelzett, egyik sérült, m: 22-24 cm
3187495
11909
479
Myotts Country Life pecsenyés tál + 2 darab köretes tál + szószos tál, jelzett, kis kopással. 3202672
11910
479
3202663
11911
479
3103605
11912
479
3236953
11913
479
3800
Kegytárgy jellegű 6 darab festett porcelán bögre, m: 10 cm 2864945
11914
479
2864963
11915
479
Ukrán, Polonne porcelán figura, kopásokkal, jelzett, m: 18,5 cm 2864946
11916
479
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF