Porzellan

Zahl der Lose: 439

Antik német nagyméretű borkiöntő, restaurált, m: 23,5 cm
11905.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Crown Dewon úrihölgy, jelzett, restaurált, m: 18 cm
11906.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

cca 1930 Hutschenreuther táncospár, jelzett, sérült, m: 27,5 cm
11907.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rex Valencia 2 darab porcelán figura, jelzett, egyik sérült, m: 22-24 cm
11908.

Rufpreis:
1 800 HUF

Myotts Country Life pecsenyés tál + 2 darab köretes tál + szószos tál, jelzett, kis kopással.
11909.

Rufpreis:
2 000 HUF

11910.

Rufpreis:
4 000 HUF

11911.

Rufpreis:
5 000 HUF

11912.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kegytárgy jellegű 6 darab festett porcelán bögre, m: 10 cm
11913.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

11914.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ukrán, Polonne porcelán figura, kopásokkal, jelzett, m: 18,5 cm
11915.

Rufpreis:
5 000 HUF

11916.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF