Porzellan Zahl der Lose: 439
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3245276
11929
479
Aquincum térdelő akt, jelzett, m: 22 cm 3245233
11930
479
Aquincum fésülködő akt. Jelzett, hibátlan, m: 23 cm 3245231
11931
479
Aquincum csikós legény, kézzel festett, jelzett, m: 28 cm 3265438
11932
479
3 db antik porcelán kínáló tál. XIX. sz. matricás, jelzés nélkül, 28-40 cm
3265153
11933
479
Porcelán bonsai kaspó. Virágmintás, 19x13x8 cm 3243504
11934
479
Aquincum tojás alakú bonbonier, jelzett, h: 10,5 cm
3242570
11935
479
Kalocsai bonbonier, Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 12 cm eredeti dobozában 3203218
11936
479
Sitzendorf lány kutyával. Jelzett, aljánál repedésvonallal, m: 17,5 cm
3210131
11937
479
Edelstein Bavaria 6 darab nagytányér, jelzett, kopott, d: 25 cm 3265744
11938
479
Ens kakas, jelzett, hiányokkal, m: 27 cm 3267811
11939
479
Aquincum akt, jelzett, m: 14,5 cm 3268013
11940
479
Komacsésze. cca 19. sz. második fele, jelzett, sérüléssel, d: 11 cm, m: 7 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF