Porzellan Zahl der Lose: 439
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2610105
11855
479
2200
Szovjet lőportöltő, dísz, porcelán, jelzett, m:17cm
3089019
11857
479
3134895
11858
479
3252542
11859
479
4 db kínai porcelán kis váza és doboz m: 12 cm
3242094
11860
479
cca 1880-1900, Szecessziós desszertes készlet, tálca és 5 darab tál, jelzés nélkül, kis sérülésekkel, 43x12 cm, 13x13 cm 2377616
11861
479
3200
Kahla porcelán hiányos étkészlet. Matricás, jelzett, minimális kopással 3176620
11862
479
Aquincum porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm
2792733
11863
479
3090598
11864
479
Design váza pár, bagoly mintával, kis kopással, m: 34 cm
3133484
11865
479
3133467
11866
479
Sarreguemines bonbonier. Jelzett, kis kopással, d: 9,5 cm 2647686
11867
479
Aranyozott, porcelán, bonbonier, jelzés nélkül, apró kopásokkal, m: 12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF