Porzellan

Zahl der Lose: 439

Szovjet lőportöltő, dísz, porcelán, jelzett, m:17cm
11855.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

11857.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

11858.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

4 db kínai porcelán kis váza és doboz m: 12 cm
11859.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1880-1900, Szecessziós desszertes készlet, tálca és 5 darab tál, jelzés nélkül, kis sérülésekkel, 43x12 cm, 13x13 cm
11860.

Rufpreis:
4 000 HUF

11861.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Aquincum porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm
11862.

Rufpreis:
6 000 HUF

11863.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Design váza pár, bagoly mintával, kis kopással, m: 34 cm
11864.

Rufpreis:
5 000 HUF

11865.

Rufpreis:
5 000 HUF

Sarreguemines bonbonier. Jelzett, kis kopással, d: 9,5 cm
11866.

Rufpreis:
5 000 HUF

11867.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF