Porzellan Zahl der Lose: 439
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2505880
11707
479
3270094
11708
479
3269368
11709
479
Szász Endre által tervezett Hollóházi jelzett porcelán tál, hibátlan, d:31 cm / Faces designed by Endre Szasz Hollohaza chinaware plate
3272694
11710
479
15000
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán dísztál. Matricás, jelzett, hibátlan d_: 26 cm Eredeti, sérült dobozzal
3272693
11711
479
15000
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan , m: 30 cm 3254487
11712
479
Hollóházi art deco zsiráf. Terv.: Grunda Károly. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm
3269363
11713
479
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan m: 30 cm 3270358
11714
479
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, m: 26 cm 3270357
11715
479
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, m: 26 cm 3263285
11716
479
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, kopott, m: 26 cm
3271062
11717
479
Hollóházi Erika mintás emeletes kínáló. Jelzéssel, hibátlan, d: 26 cm, m: 32 cm, fogója lejár /// "Erika a Classic család legismertebb és legkedveltebb díszítése zöld tónusú, apró virágmintákkal és 21 karátos, kézzel festett arany kiegészítésekkel." 3269878
11718
479
Hollóházi Hajnalka mintás mokkás készlet, Kézzel festett, jelzett, hibátlan Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF