Porzellan

Zahl der Lose: 439

Hollóházi térdelő akt. Jelzett, hibátlan, m: 29,5 cm
11731.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

11732.

Rufpreis:
4 000 HUF

11733.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Hollóházi Szász Endre Napfény tálka. Tálka 14x12 cm, Matricás, jelzett, minimális kopással
11734.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi "Tokaji nektár anno 1958" porcelán butella, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
11735.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Hollóházi zenész + lúdvivő fiú + Aquincum sétáló nő, jelzett
11736.

Rufpreis:
4 000 HUF

2 db Hollóházi porcelán liba. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 18 cm
11737.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hollóházi paradicsommadár mintás váza, jelzett, m: 24 cm
11738.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

11739.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi kínáló tál. Matricás, jelzett, hibátlan d: 30 cm
11740.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi porcelán csengő, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm
11741.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi 2 darab virágos dísztál, jelzett, sérüléssel, d: 23-24 cm
11742.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF