Porzellan Zahl der Lose: 439
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3265512
11731
479
Hollóházi térdelő akt. Jelzett, hibátlan, m: 29,5 cm 3268281
11732
479
4 db Hollóházi porcleán plakett. klf mintákkal. Matricás, jelzett, hibátlanok, dobozzal d: 9 cm ig
3246368
11733
479
3400
3249438
11734
479
Hollóházi Szász Endre Napfény tálka. Tálka 14x12 cm, Matricás, jelzett, minimális kopással
3249175
11735
479
4400
Hollóházi "Tokaji nektár anno 1958" porcelán butella, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
3253054
11736
479
Hollóházi zenész + lúdvivő fiú + Aquincum sétáló nő, jelzett 3272551
11737
479
2 db Hollóházi porcelán liba. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 18 cm
3272663
11738
479
3200
Hollóházi paradicsommadár mintás váza, jelzett, m: 24 cm 3263637
11739
479
Hollóházi Jurcsák László által tervezett hamuzó, matricás, jelzett, minimális kopásnyomokkal, d: 12 cm
3247532
11740
479
Hollóházi kínáló tál. Matricás, jelzett, hibátlan d: 30 cm 3268443
11741
479
Hollóházi porcelán csengő, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm 3271044
11742
479
Hollóházi 2 darab virágos dísztál, jelzett, sérüléssel, d: 23-24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF