Porzellan

Zahl der Lose: 439

11756.

Rufpreis:
2 400 HUF

11757.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hollóházi 2 darab kulacs, Hévíz Strandfürdő és Bük Gyógyfürdő ábrázolásokkal. Jelzett, m: 16 cm
11758.

Rufpreis:
2 000 HUF

11759.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

11760.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

11761.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Antik német historizáló puttó alakos gyertyatartós asztaldísz, 2 bonbonierrel, jelzett, kopással, 32x27 cm
11762.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Antik német historizáló négyalakos porcelán óraház, benne órával, kulcs nélkül, jelzett, 1-1 hiánnyal, m: 27 cm
11763.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

11764.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Royal Vienna jelzéssel antik kétalakos gyertyatartó, gazdag plasztikus virág díszítéssel, szirmokon kis sérüléssel, lepattanással, m: 18,5 cm
11765.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

11768.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

11769.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF