Porzellan Zahl der Lose: 439
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3226921
11756
479
2997495
11757
479
3247475
11758
479
Hollóházi 2 darab kulacs, Hévíz Strandfürdő és Bük Gyógyfürdő ábrázolásokkal. Jelzett, m: 16 cm 2866051
11759
479
44000
2866052
11760
479
30000
2708263
11761
479
36000
3213273
11762
479
60000
Antik német historizáló puttó alakos gyertyatartós asztaldísz, 2 bonbonierrel, jelzett, kopással, 32x27 cm
3213267
11763
479
60000
Antik német historizáló négyalakos porcelán óraház, benne órával, kulcs nélkül, jelzett, 1-1 hiánnyal, m: 27 cm
3103506
11764
479
34000
3213250
11765
479
50000
Royal Vienna jelzéssel antik kétalakos gyertyatartó, gazdag plasztikus virág díszítéssel, szirmokon kis sérüléssel, lepattanással, m: 18,5 cm
3064731
11768
479
cca 1860 Royal Vienna J. Haydn büszt. Mázas és biszkvit porcelán, jelzett, kis kopással, m: 11,5 cm
3064733
11769
479
cca 1860 Royal Vienna Mozart büszt. Mázas és biszkvit porcelán, jelzett, kis kopással, m: 11,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF