Porzellan Zahl der Lose: 439
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3181293
11607
479
22000
Herendi Apponyi zöld mintás levél alakú kínáló. Jelzett, kézzel festett, 23,5x19 cm
3169806
11608
479
Herendi Apponyi mintás váza Kézzel festett, jelzett, hibátlan 21 cm 3268461
11609
479
Herendi koi hal, jelzett, kopással, m: 15 cm
3269388
11610
479
6 db Herendi, Óherendi porcelán lapos tányér. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal d: 26,5 cm
3209700
11612
479
15000
Herendi Apponyi lila mintás váza, jelzett, m: 21 cm
3272668
11613
479
15000
Herendi Rothschild mintás fedeles edény, rózsa fogóval, jelzett, kis kopással, m: 15 cm 3269385
11614
479
4 db Herendi, Óherendi pipacs mintás porcelán lapos tányér. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal d: 26,5 cm
3232558
11615
479
Herendi Eton mintás porcelán doboz. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 13x10 cm 3140448
11617
479
Herendi Mozart büszt. Jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm 3263655
11618
479
Herendi rózsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8 cm
3263653
11619
479
Herendi rózsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8 cm 3264135
11620
479
Herendi Viktória mintás porcelán váza. Kézzel festett,jelzett, kopással m: 22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF