Porzellan

Zahl der Lose: 439

Herendi Apponyi zöld mintás levél alakú kínáló. Jelzett, kézzel festett, 23,5x19 cm
11607.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Herendi Apponyi mintás váza Kézzel festett, jelzett, hibátlan 21 cm
11608.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Herendi koi hal, jelzett, kopással, m: 15 cm
11609.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

6 db Herendi, Óherendi porcelán lapos tányér. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal d: 26,5 cm
11610.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi Apponyi lila mintás váza, jelzett, m: 21 cm
11612.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Herendi Rothschild mintás fedeles edény, rózsa fogóval, jelzett, kis kopással, m: 15 cm
11613.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
9

4 db Herendi, Óherendi pipacs mintás porcelán lapos tányér. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal d: 26,5 cm
11614.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi Eton mintás porcelán doboz. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 13x10 cm
11615.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Herendi Mozart büszt. Jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm
11617.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi rózsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8 cm
11618.

Rufpreis:
6 000 HUF

11619.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi Viktória mintás porcelán váza. Kézzel festett,jelzett, kopással m: 22 cm
11620.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF