Porzellan Zahl der Lose: 439
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3272630
11682
479
Zsolnay porcelán teás kanna historizáló díszítéssel. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 17 cm 3272629
11683
479
Zsolnay porcelán teás kanna historizáló díszítéssel. Matricás, jelzett, hibátlan, 25x14 cm 3263419
11684
479
Zsolnay 3 darab Annuska figura, jelzett, m: 8-8 cm 3263421
11685
479
Zsolnay 2 darab Labdás Öcsi. Festett és fehér, jelzett, m: 13 cm 3263417
11686
479
3400
Zsolnay búgócsigás lány Terv: Sinkó. Kézzel festett, jelzett, 16x12 cm 3263337
11687
479
Zsolnay Exclusiv virágmintás váza és tálka, jelzett, kopással, m: 13,5 cm, h: 11,5 cm
3263335
11688
479
Zsolnay búzavirág mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm 3264926
11689
479
Zsolnay orchidea mintás váza, jelzett, m: 31 cm 3263324
11690
479
Zsolnay váza. Virágmintával, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 2577332
11691
479
3271029
11693
479
Zsolnay Exclusiv orchidea mintás váza, szájánál pattanással és repedéssel, m: 27 cm 3271247
11694
479
Zsolnay Exclusiv 2 darab virágmintás ékszeres tálka, jelzett, h: 11,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF