Porzellan Zahl der Lose: 439
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3271161
11658
479
Zsolnay tányér. cca 1870, korongozott mázas kőedény, máz alatti kobalt festéssel, jelzett: masszába nyomott Z.W. PÉCS. Mázrepedéssel, pereménél kis repedésvonallal, d: 21 cm
3271160
11659
479
Zsolnay tányér. cca 1870, korongozott mázas kőedény, máz alatti kobalt festéssel, jelzett: masszába nyomott Z.W. PÉCS. Mázrepedéssel, d: 21 cm 3271159
11660
479
Zsolnay tányér. cca 1870, korongozott mázas kőedény, máz alatti kobalt festéssel, jelzett: masszába nyomott Z.W. PÉCS. Mázrepedéssel, d: 21 cm 3268169
11661
479
Zsolnay stafírozott virágmintás teás készlet, jelzett, kézzel festett, több darabon a porcelánfestő jelzésével is, kopással, teljes.
3245535
11662
479
Zsolnay virágmintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 27,5 cm 3271156
11663
479
15000
Zsolnay 2 darab tányér. cca 1870, korongozott mázas kőedény, máz alatti kobalt festéssel, jelzett: masszába nyomott Z.W. PÉCS. Egyik darab restaurált, d: 21 cm
3271118
11664
479
cca 1880, Zsolnay virágmintás tál, családi pecséttel jelzett, mázrepedt, kis lepattanással, d: 24,5 cm
3263332
11665
479
13000
Zsolnay Exclusive virágmintás váza, jelzett, m: 26 cm 3272380
11666
479
Zsolnay eozin mázas, ginkgo biloba mintás váza. Jelzett, kis kopással, m: 7 cm 3251368
11667
479
Zsolnay ökörvér mázas gömbváza. Jelzett, kis kopással, m: 7 cm 3247703
11668
479
Zsolnay váza, lila színezéssel és aranymintával, jelzett, kopott, m: 14 cm 3263334
11669
479
Zsolnay Pompadour mintás váza, gyertyatartó, tálka. Jelzett klf jelzéssel, hibátlan. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF