Porzellan

Zahl der Lose: 439

Zsolnay tányér. cca 1870, korongozott mázas kőedény, máz alatti kobalt festéssel, jelzett: masszába nyomott Z.W. PÉCS. Mázrepedéssel, pereménél kis repedésvonallal, d: 21 cm
11658.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Zsolnay tányér. cca 1870, korongozott mázas kőedény, máz alatti kobalt festéssel, jelzett: masszába nyomott Z.W. PÉCS. Mázrepedéssel, d: 21 cm
11659.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

11660.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Zsolnay stafírozott virágmintás teás készlet, jelzett, kézzel festett, több darabon a porcelánfestő jelzésével is, kopással, teljes.
11661.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Zsolnay virágmintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 27,5 cm
11662.

Rufpreis:
10 000 HUF

Zsolnay 2 darab tányér. cca 1870, korongozott mázas kőedény, máz alatti kobalt festéssel, jelzett: masszába nyomott Z.W. PÉCS. Egyik darab restaurált, d: 21 cm
11663.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

cca 1880, Zsolnay virágmintás tál, családi pecséttel jelzett, mázrepedt, kis lepattanással, d: 24,5 cm
11664.

Rufpreis:
10 000 HUF

Zsolnay Exclusive virágmintás váza, jelzett, m: 26 cm
11665.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Zsolnay eozin mázas, ginkgo biloba mintás váza. Jelzett, kis kopással, m: 7 cm
11666.

Rufpreis:
10 000 HUF

Zsolnay ökörvér mázas gömbváza. Jelzett, kis kopással, m: 7 cm
11667.

Rufpreis:
10 000 HUF

Zsolnay váza, lila színezéssel és aranymintával, jelzett, kopott, m: 14 cm
11668.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zsolnay Pompadour mintás váza, gyertyatartó, tálka. Jelzett klf jelzéssel, hibátlan.
11669.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF