Porzellan Zahl der Lose: 439
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3269402
11645
479
2 db Herendi, Óherendi pipacs mintás porcelán leveses tál. Kézzel festett, jelzett,repedéssel, lepattanással d: 25 cm
3270280
11646
479
1939 Herendi Waldstein rust mintás szószos kanál, jelzett, kopással, h: 14 cm 3263552
11647
479
Herendi eton mintás csésze. Jelzett, kopással, m: 5 cm
3263394
11648
479
Herendi Tertia váza, Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 19 cm
3272628
11649
479
Herendi virágmintás szószos edény, Tertia jelzéssel, h: 23 cm 3271692
11650
479
Herendi International Forum Budapest 1979 litofán dísztányér, hibátlan, dobozában, d: 19 cm
3263428
11651
479
Herendi virágmintás tojás alakú bonbonier. Jelzett, h: 7,5 cm 3263426
11652
479
Herendi Tertia laposváza. Jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm
3263405
11653
479
Herendi Viktória mintás váza, repedéssel, jelzett, m: 15,5 cm
3255815
11654
479
Herendi Viktória mintás kagyló alakú kínáló. Jelzett, repedésvonallal, 18x12 cm 3224075
11655
479
Herendi 3 darab rózsa és levél, sérültek, hiányosak.
3271157
11657
479
Zsolnay tányér. cca 1870, korongozott mázas kőedény, máz alatti kobalt festéssel, jelzett: masszába nyomott Z.W. PÉCS. Mázrepedéssel, d: 21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF