Porzellan

Zahl der Lose: 439

2 db Herendi, Óherendi pipacs mintás porcelán leveses tál. Kézzel festett, jelzett,repedéssel, lepattanással d: 25 cm
11645.

Rufpreis:
1 000 HUF

1939 Herendi Waldstein rust mintás szószos kanál, jelzett, kopással, h: 14 cm
11646.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi eton mintás csésze. Jelzett, kopással, m: 5 cm
11647.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Herendi Tertia váza, Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 19 cm
11648.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi virágmintás szószos edény, Tertia jelzéssel, h: 23 cm
11649.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Herendi International Forum Budapest 1979 litofán dísztányér, hibátlan, dobozában, d: 19 cm
11650.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi virágmintás tojás alakú bonbonier. Jelzett, h: 7,5 cm
11651.

Rufpreis:
3 000 HUF
15

Herendi Tertia laposváza. Jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm
11652.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Herendi Viktória mintás váza, repedéssel, jelzett, m: 15,5 cm
11653.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herendi Viktória mintás kagyló alakú kínáló. Jelzett, repedésvonallal, 18x12 cm
11654.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herendi 3 darab rózsa és levél, sérültek, hiányosak.
11655.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay tányér. cca 1870, korongozott mázas kőedény, máz alatti kobalt festéssel, jelzett: masszába nyomott Z.W. PÉCS. Mázrepedéssel, d: 21 cm
11657.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF